Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érettségivel milyen szellemi...

Érettségivel milyen szellemi munkakörök tölthetőek be? Gyárba nem fogok menni!

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor menj eladónak egy plázába. Oda elég az érettségi. Irodai munkákra már kevés.
2017. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Állami szférában is vannak olyan irodai, adminisztrátori poziciók ahová elég. De így a fizetés is alacsony lesz.
2017. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tettél semmi hasznosat az èletedben eddig, de igènyeid vannak. Mire fel? Semmi olyat nem tudsz nyùjtani amit màsik 100 ember is tud. Ha nem akarsz gyàrba menni, nem kell, vannak egyèb lehetősègek is, csak ahhoz esetleg el is vàrnak valamit.

Nagyon "szeretem" a hozzàd hasonlòkat, akiknek igènyük az van, de mikor a tettek mezejère kell lèpni, akkor nem tesznek semmit, csak a mennyei mannàt vàrjàk.

2017. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Érettségim van, 2 nyelvvizsgám meg sok tapasztalatom, nekem sikerült irodai munkát találnom, ráadásul egész jó fizetésért.
2017. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

tapasztalat nélkül is vannak normálisan fizető munkák.

Ha ledolgoztál pár évet akkor már jobban indulsz neki.


egy nyelvtudást is össze lehet szedni, azzal meg már tényleg jól lehet keresni!

2017. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Mikor értitek meg, hogy ez az ember NEM akar dolgozni. NEM akar tanulni, be akar ülni egy irodába, semmit nem akar tenni, és pénzt akar keresni. Hónapok óta ilyen kérdéseket tesz fel.
2017. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Adatrögzítő nettó 4Ö0-ért.
2017. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért a gyár szellemi munkakör? :D Én diplomával gyárban dolgozom, és? Ha valaki élni akar nem válogat és kényeskedik, hanem csinálja ami van, még mindig jobb, mint otthon ülni és a segélyből élni. Mellesleg mi bajod a gyárral? Nálunk spec nincs túlóra, heti 37 órát dolgozom, időben otthon vagyok, max a 3 műszak megterhelő, viszont jól keresek vele.
2017. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
4-es vagyok, igazán nem tudom, miért kellett lepontozni. :) Miért olyan hihetetlen, hogy nem a diplomán múlik minden, hanem a talpraesettségen?
2017. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!