Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg milliókat lehet...

Tényleg milliókat lehet keresni külföldről behozott autókkal vagy csak átakar verni?

Figyelt kérdés

Egyik barátom folyamatosan zaklat hogy adjak neki 6 millió forintot erre a célra és 2 hónap múlva 9-et ad vissza.

Nekem ez hihetetlen, szerintem át akarna verni



2020. febr. 22. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Át fog verni akarva, vagy akaratlanul.

Kérj valami 9 milliós cuccot zálogba érte.

2020. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem fogok kölcsön adni.

Szerintem nincs tisztában a dolgokkal, akaratlanul okozna kárt.

Kapcsolati tőkével jön, hogy behozatt külföldről olcsón elintézz minden engedélyt stb és még így is több százezer haszon lenne neki autóként.

Nem hiszem hogy ténylegesen így müködne vagy ennyire egyszerű lenne, mint képzeli.

2020. febr. 22. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Te barátodnak nevezel olyan embert aki azzal zaklat hogy adjál neki kölcsön 6 milliót?
2020. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, csak nem ekkora tőkével és nem most indítva az üzletet...
2020. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

6-ból 9, mindössze 2 hónap alatt - ha ez így működne, mindenki milliomos lenne, a tőzsde, bankbetétek megszűnnének, és még csak aranyba se fektetné senki a pénzét :)


Másrészt is tuti bukás lenne, mert az autóbiznisz ilyen - én hivatalos kereskedésben akartam autót venni, nem volt gyanús hogy a főnök idegesen járkál... a kedves srác meg a végén előadta, hogy ők elintézik az eredetvizsgát, máshoz ne vigyem!

Ekkor tűnt fel, hogy lopott a kocsi, és ez majd szépen az első műszakin fog kiderülni (mire megszűnik a cég, a nav meg lefoglalja a lopott autót, és nem tehetnék semmit).

2020. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze lehet ennyit keresni, de ehhez a haszonkulcshoz autónként 5 év letöltendőt hozzá kell adni a sok csalás miatt amit a haverod végre akar hajtani. Ha egyszer fennakad akkor nem látod vissza a pénzed - meg egy ideig a haverodhoz is csak te mehetsz látogatni.

Mivel te finanszíroztad az üzeletet, lehet hogy nem is kell menned látogatni, minden nap összefuttok az udvaron :)))

2020. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!