Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek saját magam...

Hogyan lehetek saját magam főnöke?

Figyelt kérdés
Nem akarok többé úgy élni hogy minden nap be kell járni ledolgozni 8 órát, nem bírom a kötöttséget. Úgy akarok dolgozni hogy otthon legyek, akkor dolgozom amikor én akarok, akkor csinálok szünetet amikor én akarok. Nem figyel senki, nem mondja meg nekem senki hogy gyorsabban csináljam, zenét is hallgathatok, ha olyan a munka akkor sörözhetek is közben. Szóval saját magamnak akarok dolgozni.Nem bírom a kötöttséget. Számomra szenvedés és ilyen depresszió félém van már csak ha arra gondolok hogy holnap dolgozni kell menni. Bele fogok őrülni egy napon úgy érzem. Tanácsok kellenek, hogy mibe érdemes belekezdeni ahol saját magamnak dolgozhatok. Akármilyen nehéz is, el akarom ezt érni. Nem kell nekem dolgozni 8 órát a munkahelyen, elég csak jelen lenni, már attól irtózom. Dolgozni fogok még, de én ezt nem bírom,addig ameddig ki nem találok valami mást, de tanácstalan vagy. Szüleimtől nem kapok tanácsot, mert nem értenek velem egyet. Tudom hogy most az itteni többség sem fog velem egyetérteni, de hátha akad valaki aki megért. Én nem akarom szenvedéssel leélni az életemet
2020. febr. 23. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Vállalkozás, de szerintem az még több munkát jelent mint alkalmazottnak lenni és bizonyos esetekben az egy fönök helyett lesz sok más főnököd a vevők beszállítók stb akinek elégedettségét garantálnod kell.
2020. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na arról is olvastam sokat, rengeteg pénz kell a kezdéshez meg tudás. Biztos lenne rokonom vagy haverom aki belemenne velem ebbe és 2 en csinálni. Habár ez szerintem marhanehéz
2020. febr. 23. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mihez értesz a munkaidőben sörözésen kívül?
2020. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy jó motiváció ahhoz, hogy vállalkozni akarj.

De nem elég motiváció ahhoz, hogy sikeresen vállalkozz.


Hidd el nekem, mert ugyanezt jártam végig, mint te, és évekig tartott, mire erre rájöttem.


Azt kell tudnod, hogy mit akarsz ahelyett, hogy mit nem akarsz.


Azt kell megtalálnod, amivel értéket teremtesz, amivel te adsz ahelyett, hogy elsősorban te kapnál (szabadságot, pénzt).


Szóval ne azt nézd, hogy mi megy most, mert abban nem leszel sikeres. Azt nézd, te mit ismersz, mit szeretsz, mi a szenvedélyed, és arra milyen formában van kereslet. Abban fogsz áttörést elérni. Érezni fogod abban a pillanatban, hogy "ez passzol hozzám", és másnak is egyértelmű lesz, rád sem fog ismerni.

2020. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Mihez értesz a zenehallgatáson és piáláson kívül?
2020. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmihez sem értek nagyon sajnos. De kitanulnék majd valamit,tervezem
2020. febr. 23. 20:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval teljesen tájékozatlan vagyok ebben az ügyben, azért is tettem fel a kérdést,de viszint bennem van a harciasság hogy harcolni és soha nem feladni. Amit nagyon el akarok érni, azt általában sikerül is
2020. febr. 23. 20:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj az vállalkozás legyen, hanem bármi amit végezhetek itthonról és jön belőle pénz
2020. febr. 23. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Rajtad kívül ezen még min. 20-30 ezer ember töri a fejét.

Van, akinek sikerül is megvalósítani, ők a programozók, fordítók, weboldal fejlesztők.


Csak hát ugye azért nagyon-nagyon sokat kellene tanulni - ha most semmihez nem értesz.


"Én nem akarom szenvedéssel leélni az életemet"

Majd ha nem lesznek szüleid és el kell tartanod magad, akkor rájössz arra, hogy az éhezés és a fedél nélküliség is elég nagy szenvedéssel jár :-)

2020. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Még valami:


A fiam szerencsére időben megtanulta, hogy semmi sem csöppen az ölébe, ha nem tesz érte, ezért - bár Ő is néha nyűglődik, ha munkába kell mennie, de dolgozik :-)

Másfél éve dolgozik, már van 1 millió félretett pénze úgy, hogy mellette azért jócskán vett ezt-azt, plusz 10 nap Spanyolország, tengerpart karácsonykor, stb. - Ő inkább ezt az utat választja :-)


Ja, és szívesen tanul a főnökétől, mert rájött, hogy csak azzal lesz előrébb, ha folyamatosan tesz a dolgokért. Nem "harcol" csak megy és csinálja - ilyen egyszerű :-) Amúgy kereskedő végzettsége van - még nem is valami extra szakma :-)

2020. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!