Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogason ez mit jelent?...

Jófogason ez mit jelent? Miért nem engedi elkuldeni az üzenetet!?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam rá és minden adatot pontosan megadtam. Mégis nem engedi elkuldeni az üzeneteket mert a következő szöveget írja ki szó szerint irom:"Az üzenet elküldéséhez kérjük erősítsd meg a telefonszámod a Weboldalunkon Fiok/beállítások menupont alatt!"

Minden adatot megadtam SMS t is küldtem megerősítettem mindent. Akkor ez mit jelent mit kéne csinálnom? Valaki találkozott már ezzel?



2020. febr. 24. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
azt jelenti, hogy a jófogás egy rakás...az ilyen adminisztrációs késések, hibák teljesen gyakoriak...írj esetleg az ügyfélszolgálatnak, hátha csinálnak valamit.
2020. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Első: miért írsz baromságokat?

Ez nem hiba, hanem egy biztonsági lépés, ami épp a mi érdekünket szolgálja!

E-mail is jött róla, hogy meg kell tenni.

Bár a kérdező most regisztrált, én meg évek óta be vagyok regelve, bár nem használtam sokáig.

Az sms gondolom a regisztrációhoz kapcsolódott.

Emellett van ez a lépés, hogy kifejezetten ehhez az új működéshez vonatkozóan erősítsd meg a telefonszámod.

Nyugalom, egyből működni fog, nagyon egyszerű, menni fog, ha már egyszer megcsináltad.

Sok ilyen kérdést írtak ki 2-3 héttel ezelőtt, ott is mindenhol megkapták a választ, és láss csodát, utána egyből működött az üzenetküldés.

De lehet rákerestél már azóta azokra a kérdésekre, és ott láttad, hogy csak ennyit kell tenned.

Gondolom azóta működik.

2020. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leírta, hogy mindent megerősített...pont ezt írtam, ami jellemző, hogy van, amikor azonnal működik minden, máskor meg például egy hirdetésfeladásnál is 1 nap eltelik, míg valaki ellenőrzi a hirdetést és aktiválják...máskor kapok egy privát üzenetet, és az e-mail értesítést megkapom 5 órával később...mi ezen a megbízható? én már többször csúsztam ilyen dolgok miatt napokat...ha időben értesülök arról, hogy a másik fél reagált a megkeresésemre, aznap le tudtam volna bonyolítani az üzletet.
2020. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, a telefonszám megerősítésnél nincs is helye semmi késésnek...amint megkapja az sms kódot és megadja, meg is történt...a hirdetésfeladásnál nyilván érthető a késés, bár a hatékonysága megkérdőjelezhető, mert hiába ellenőrzi valaki, ha tele van "szabályos", de hamis hirdetésekkel az oldal
2020. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is leírtam, az a regisztráció volt.

Ez pedig egy plusz, új biztonsági szolgáltatás.

Na, volt értelme újra leírni ugyanazt?

2020. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostanra engedett üzenetet küldeni ezidő alatt elbuktam 3 vevőt sajnos! :/... Köszönöm azért ment a zöld kéz!
2020. febr. 28. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit árulsz?


Én vevő vagyok (lennék), de sajnos sokszor azt tapasztalom, hogy be sem lépnek, el sem olvassák. De elég gyakori, hogy elolvassa, mégsem reagál.

Nem értem, akkor minek hirdet.


Amúgy olvastam már ezt az "elbuktam x vevőt" más kérdésnél is. Hát nem tudom... attól, hogy valaki érdeklődik, még nem lesz feltétlenül vevő. Ha abból indulok ki, hogy hány emberre írtam rá, és hányból lett adásvétel, akkor kb 4:1 az arány. Szóval lehet, hogy egy vevőt sem buktál el.

Ha ilyen népszerű a terméked, akkor úgyis megveszi más, és semmivel sem vagy rosszabb helyzetben.

2020. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem annyira népszerű mert egy műszörméről és egy egyberuharol van szó.Persze nem biztos hogy vevők lettek volna, de ha már azzal kezdik hogy utánvét lehet e az elég biztatón hangzik. Nos nálam az volt hogy konkrétan nem engedett válaszolni az üzenetekre!!! Elolvastam igen de bármit próbáltam nem tudtam a választ elküldeni!! Pedig mindent megerősítettem smst is küldtem!!!pár napja hirtelen engedte, de addigra már vettek másikat! Egy műszörmét tavasztól kicsi az esélye h elfognak vinni. Na Mind1 már úgyis. Fogok még rengeteg mindent felrakni de ez az eleje elég rosszul indult..
2020. febr. 29. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!