Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előreláthatólag mekkora...

Előreláthatólag mekkora gazdasági összeomlás várható a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Gondolom kijárási tilalom is lesz meg minden.


Én pályakezdő vagyok a szakmámban és szinte nincs tartalék pénzem. Mi lesz? Én és a többi alsó középosztálybeli éhezni fog?


2020. febr. 24. 21:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
hármas szintű
2020. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell tömegközlekedést fizetni állásinterjúkra, abból vehetsz teszkós pacalpöri konzerveket addig amíg vége lesz a kijárási tilalomnak.
2020. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Jelenleg dolgozom és fogok a héten venni konzervet, remélem még nem későn.



3450 Ft a diákbérlet, de mire vége lesz a járványnak, nem is lesz hova állásinterjúra mennem kezdőként

2020. febr. 24. 21:30
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel nem kellene viccelődni, mert igen is nagy veszélyt hordozhat magában. Hogy mekkora veszélyt, azt már csak utólag tudjuk majd megítélni.
2020. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Totál kezdő OKJ-s programozó vagyok és nem egészséges, családtagom a tömegközlekedésben dolgozik és nálam is kevésbé egészséges. Pénzünk egyikünknek sincs.

Szürkén dolgozom és örülök, hogy egyáltalán szakmai munkát kaptam.



Szerinted 10-es skálán mennyire félek?

2020. febr. 24. 21:35
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
10-es skalan 2-esen
2020. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te túl sok amcsi filmet néztél.

Lehet, hogy a szomszédos országokban igen, de itt nem lesz akkor se semmi különleges intézkedés, ha százával hullanak az utcán az emberek. Erre jó példa a mai belügyminisztériumi sajtótájékoztató. Meg hogy a Külügyminisztérium azt javasolja az Olaszországba készülőknek, hogy ha van rá módjuk, akkor gondolják át még egyszer.

Diagnosztizált beteg meg annyi lesz nálunk, amennyi férőhely van az erre kijelölt 1 db. kórházban.

2020. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az egyetemen és a munkahelyemen is vannak intézkedések már most + ha a világgazdág omlik össze, akkor tök mindegy, hogy Magyarországon elvileg megy tovább az élet...



Azt olvastam, a betegségek 20%-a súlyos, oxigént igényelnek, komoly kórházi ellátást.

2020. febr. 24. 21:42
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
A dohányosoknak nagyobb része szorul oxigénre, csak őket COPD-s betegnek hívják, miattuk nem aggódsz véletlen? Vagy a mezei influenza miatt? Abban is évente több százan meghalnak. Csecsemő vagy vagy idős, hogy ennyire félsz?
2020. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

A rómaiak is megmondták már: navigare necesse est, vivere est non necesse!

Ez annyit tesz, hogy hajózni szükséges, élni nem muszáj.

A világgazdaság nem fog összeomlani, pár éve arról mentek a cikkek, hogy ott állnak az óriás szállító bárkákon tonnaszámra a kocsik, a plazmatévék meg az összes eladhatatlan szr. Ezek akkor is meglesznek, ha senki nem termel semmit pár évig.

De azt is fognak, mert a pénz nagy úr, a főnökök gcik, a jómunkásembernek meg előbb lesz baja az éhezéssel ha nem dolgozik mint a koronavírussal :>

2020. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!