Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mai világban 30...

Hogyan lehet mai világban 30 éves korom előtt saját házam?

Figyelt kérdés
van pár ismerősöm 25-30 közöttiek és házakat vesznek építkeznek. Mit csinálnak ilyen jól hogy ilyen fiatalon , ennyi pénzt összetudnak tudtak spórolni. Dolgozzak keményebben vagy mi a titok?
2020. márc. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket és írd le. Én is kíváncsi vagyok, de nekem nincsenek ilyen ismerőseim.
2020. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
CSOK
2020. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
CSOK, öröklés, egy vagy két jó fizetés hitellel együtt.
2020. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Többnyire öröklés, szülői támogatás. Plusz ezekhez esetleg CSOK, hitel.

Ha nincs örökséged, vagy támogató családod, az esélyed szinte 0.

2020. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hitelből van.
2020. márc. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy minden drága nagyon szívesen adosodnak el az emberek mert így sokat kell visszafizetni.
2020. márc. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Külföldi munka párban két három év alatt félre tett pénzből kpra a piaci ár alatt vesztek ingatlant.


2. Itthon piaci árra vesztek fel annuitasos hitelt , ha ugyanolyan aránylag jól fizető munkátok van.


3. Csok és társai mindket esetben elérhetők. Amivel a hitelmentes pár összességében akár 30-40%-al is olcsóbban vesz ma ingatlant mint egy hiteles pár.


4. Egyszeri életesemények: lottó nyeremény, öröklés , stb.


5. Némi kompetenciával saját székhelynek telephelynek veszi meg az ingatlant amibe életvitelszerűen is él egyúttal. Itt csok es rarsai kiesnek de kap helyetre visdza nen térítendő támogatásokat , vagy a lakashiteltol babavarotol jobb feltételű hitelt és az adós a vállalkozása, lesz nem a magánszemély.

2020. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
okosan kell dolgozni nem keményebben.
2020. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!