Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek, mik a lehetőségeim?

Átvertek, mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
2 hónapja húzódó ügyről lenne szó. Vaterán írtam a tagnak legelőször, de mivel mindenért letilt, így facen kerestem meg privátban. Előre utaltam neki, de folyamatosan sablon sztorikat talál ki, noha alapvetően kedves, intelligensen ír. Azt tudni kell amúgy, hogy a hírdetést úgy tette fel, hogy csak személyes átvétel, illetve ő külföldön dolgozik. Először jött a rossz címre adtuk fel duma, aztán külföldön van, pénzt utalni pedig nemtud, mivel nembeszéli annyira a nyelvet, telefonon pedig nem ért hozzá. Aztán mikor hazajött, aljas módon jogi tanácsokért rohant, utána pedig kaptam tőle egy velős üzenetet, lényegében, hogy nem tehetek semmit, viszont a tárgyat, amiben megállapodtunk feladja, kép, videofelvételek készülnek majd róla. Aztán a srác visszament megint, mikor írtam neki, közölte, hogy azért nem adta fel, mert nincs minden rendben a családja háza tájékán, és nemtudott még hazajutni,de ha vége a szezonnak, akkor lesz ideje, és talán megoldódnak a viszályok. Kb ennyi a sztori. Természetesen egy szavát nemhiszem már jóideje. Csak annyi érdekelne, hogy ilyen ügyben lehet e valamit tenni?

2020. márc. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaterat értesited minden levelével es tiltatod leégeted . A holmi ára értéke fontos 50 ezertől érdemes feljelenteni .
2020. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2020. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magán alku volt, akkor bizony a te szavad van a srác szavával szemben. Nem tudom mennyi pénzzel vágott át, de az bukta lesz. Vedd tanulópénznek.

Én azért megpróbálkoznék a feljelentéssel.

2020. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkaptam a privat üzenetet. Nem kevés pénz. ennyivel lehet a rendőrségre menni. Ha nem akarsz, akkor igen, fenyegesd meg. Én nem hagynám ott a pénzemet. Ha kell megaláznám, hogy tolvaj stb.. De inkább a rendőrség. Azért azt a magánalkut a srácnak is bizonyítania kell. Te meg mondhatod , hogy nem volt semmiféle magánalku, átvágott.
2020. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Mit vettél volna és mennyiért?
2020. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!