Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha paypalon utaltam, de...

Ha paypalon utaltam, de átvertek akkor tényleg vissza lehet hívni a pénzt? Hogyan működik ez pontosan?

Figyelt kérdés
És ha azóta tovább utalta vagy kivette akkor is visszaveszik tőle?

2019. dec. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza lehet. Van egy úgynevezett chargeback eljárás. Ezt a banktól kérdezd meg. Kapsz egy űrlapot, amin számtalan kérdés van. 30 napon belül visszakapod, ha minden rendben van. Az már ne érdekeljen, hogy hogyan. Én 90ezer forint körüli pénzt kaptam vissza. Az is igaz, hogy én webárúházban vásároltam, lehet ezért is kaptam vissza, de az árúház megszűnt, a cég bedőlt, és nem kaptam semmit.
2019. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan küldted a pénzt
2019. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem a Paypal oldalán tájékozódsz inkább ? Itt a link hozzá.

[link]


Ha elolvasod, egy semmitmondó általánosságot kapsz, előre bizonyosságot a biztonságodról nem.

2019. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha játékot vettél, akkor írd oda, hogy azthittem, hogy a hazamhoz fog jönni, az unokám teljesen csalódott volt (természetesen angolul), ez nálam mindig beválik.
2020. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!