Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínából érdemes most rendelni,...

Kínából érdemes most rendelni, meg fognak érkezni a termékek ha rendelek most?

Figyelt kérdés
Szeretnék Kínából rendelni csak most félek egy kicsit, hogy nem érkezne meg a virus miatt, nektek mi a véleményetek , akik rendeltem megérkezett ? minden rendben volt ?

2020. márc. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nos, napról napra, óráról órára változik a helyzet.

Hiába írja azt valaki, hogy neki rendben volt (eddig) - az semmit nem fog jelenteni. Csak egy dolgot kérdezek: mit csinálsz, ha pl. holnap vagy a jövő héten elrendelik a kijárási tilalmat? A postások most eleve nem nagyon hozzák ki a Kínából rendelt terméket - bemenni meg akkor nem tudsz érte.

Véleményem szerint ez nem az az időszak, amikor Kínából kell rendelni - lesz még rá lehetőséged bőven.


Ha valami nagyon szükséges, akkor inkább hazai szektorból rendelj.

2020. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most rendeltem pár apróságot, kíváncsi leszek mikorra jön meg. Amit januárban rendeltem az februárban meg is érkezett.
2020. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ayvonka válasza:
Én 3 hete rendeltem ruhákat, és 22-én jöttek meg :) Csomagolástól sem kell félni, azzal nem terjed. Szerintem ugyanúgy fogják a csomagokat szállítani, mivel a baktérium csak 2 óráig él meg rajta.
2020. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én nem a virustól félek, hanem attól, hogy nem fog megérkezni, de jó tudni hogy vannak akiknek megérkeztek
2020. márc. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!