Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kapok részleges pénzviss...

Miért kapok részleges pénzvisszatérítést wish-en?

Figyelt kérdés
Eddig ha nem érkezett meg egy árú időben visszatéríthettem a teljes összegét, most csak részleges pénzvisszatérítést kapok a termék árától függetlenül177 Ft-ot a fennmaradó összeget csak 1 hónap múlva igényelhetem, ha addigra sem érkezett meg az árú. Ez most már mindenkinél így van? Az volt a tapasztalatom, hogy ha 1-2 hétig nem érkezett meg az árú a kiírt időpont után akkor màr nem is kaptam meg, így vissza szoktam igényelni az árát…

#wish #visdzatérítés
2020. márc. 26. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű, most nagyon sok embernél késik a szállítás, ezért vezették be ezt az új intézkedést.
2020. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!