Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha törlik a Mobrog fiókomat mert nem töltöttem ki kérdőívet már régóta, akkor mi lesz a bentmaradó pénzemmel?

Az történt hogy van bent 1200 forintom amit ugye kérdőívek kitöltéséért kaptam. Egy pár hónapja viszont egy kérdőívet sem tudok kitölteni mert ahogy megnyitom azonnal kidob hogy nem tartozom a keresett alanyok közé. Így már jódelye nem töltöttem ki kérdőívet. Pár napja viszont kaptam egy emailt hogy ha a következő 30 napban sem fogok kérdőívet kitölteni törlik a fiókom.

Kérdések hasonló témában: MobRog

márc. 26. 18:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit ajánlotok 18 év alattinak, mit csináljak a pénzemmel? Otthon romlik, állampapírt nem vehetek a korom miatt.
Hogy és mivel lehetne 17 évesen pénzt keresni? Illetve szerintetek a meglévő pénzemmel mit csináljak?
Mihez kezdenétek a pénzemmel?
Mit kezdjek a pénzemmel?
Mit csináljak a pénzemmel?
20 éves vagyok, mit csináljak a pénzemmel és hogy spóroljak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!