Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha törlik a Mobrog fiókomat...

Ha törlik a Mobrog fiókomat mert nem töltöttem ki kérdőívet már régóta, akkor mi lesz a bentmaradó pénzemmel?

Figyelt kérdés
Az történt hogy van bent 1200 forintom amit ugye kérdőívek kitöltéséért kaptam. Egy pár hónapja viszont egy kérdőívet sem tudok kitölteni mert ahogy megnyitom azonnal kidob hogy nem tartozom a keresett alanyok közé. Így már jódelye nem töltöttem ki kérdőívet. Pár napja viszont kaptam egy emailt hogy ha a következő 30 napban sem fogok kérdőívet kitölteni törlik a fiókom.

2020. márc. 26. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Évek óta a tagjuk vagyok, engem is sokból kirostál, de ezért nem szüntetnek meg fiókot.
2020. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez a gond, hanem hogy kapok de egyet sem enged kitölteni, ès kaptam egy levelet tőlük hogy ha nem töltök ki egyet sem a következő 30 napban akkor törlik a fiókom.


De hogy töltsek ha el sem engedi kezdeni vagy közben kidob merthogy alkalmatlan vagyok nekik.

2020. ápr. 12. 16:21
 3/5 anonim válasza:

A megkezdett és a kiszelektált kérdőíveket is könyveli a fiókod az eredmények alatt.

Minden kérdőív meghívót elindítok, én nem kaptam ilyen mailt.


Legjobb, ha írsz az ügyfélszolgálatnak.

2020. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:-D Én még nem találkoztam emberrel, akinek a mobrog fizetett volna! Ha van bennt pénzed, igyál rá vizet. Csalás az egész! Hazug banda. 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon! JTN sokkal jobb.
2022. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. Akkor itt vagyok. Legalább már 15 kifizetésen volt tőlük. 1 percen belül utalnak. A JTN csak 3 hónap után, ha eleget könyörögtél érte!
2022. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!