Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mi a vélemén...

Ti mit gondoltok, mi a véleményetek a DUPLÁZZ VELÜNK magyar tippadó oldalról? Leginkább talán az Instagramon vannak jelen de szerintem más platformon is megtalálhatók. Valaki előfizetett már rájuk? A tippek többnyire jönnek vagy csak kamu az egész?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom hogy a profi sportfogadásból igenis sok pénzt ki lehet szedni hosszú távon hónapról hónapra. Ezért is érdekelne engem az hogy ők vajon tényleg profik vagy csak annak vallják magukat? Először csak elszeretnék olvasni pár véleményt róluk. Hogy eddig kik mégis hogyan jártak velük. Aztán majd ha úgy látom hogy erre a kérdésre vannak válaszok és hogy ez a téma másokat is érdekel akkor majd a saját véleményemet is kifejtem nektek. De egyelőre csak rátok lennék kíváncsi. Előre is köszi minden értelemes választ.

#tipp #Tippmix #bet365 #Instagram #telegram #profi sportfogadás #duplázz velünk #bankroll menedzsment #SMS tippek #prémium csoportok
2020. márc. 28. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

'Én azt gondolom hogy a profi sportfogadásból igenis sok pénzt ki lehet szedni hosszú távon hónapról hónapra.'


Na, itt ejted az elso szarvashibat. A sportfogadason hosszu tavon biztosan csak a fogadoiroda nyer.


A masodikat hibat meg ott, hogy azt hiszed barkinek is vannak 'tuti tippjei', amiket odaad masnak hogy inkabb az nyerjen vele. Teso, ha annyira tuti tippek lennenek, miert nem o jatssza meg? Es mit csinalsz ha a tutira felteszed a felmilliot, azt' elbukod? Reklamalsz, visszakered a tippert adott penzt, vagy a felmillat koveteled rajtuk?


Tanulj inkabb, es akkor nem dolsz be az ilyen szelhamosoknak...

2020. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%
És jelenleg az afrikai foci, vagy a csigafuttatás a jövedelmezőbb?
2020. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves 1.válaszoló

Az első szarvashibát ott ejted el hogy azt hiszed hogy hosszú távon biztosan csak a fogadóiroda nyer. Most írok neked valamit amit úgyse fogsz elhinni de nekem mindegy hogy te mit hiszel rólam hisz még nem is ismerjük egymást. Szóval tök mindegy hogy ki mit gondol a másikról... Én nem olyan rég szeptember döntöttem el magamban hogy változtatok az egész Sport fogadási taktikámon és teljesen máshogy fogok hozzá állni ehhez az egészhez. Meg tanultam hogy mi is az a bankroll menedzsment meg tanultam hogy mi is a különbség a kis és a nagy ligák közti fogadások között meg tanultam hogy mi a különbség az európai és az ázsiai fogadó irodák között és még sorolhatnám hogy még mi mindent tanultam az utóbbi hónapokban ezzel a "szakmával" kapcsolatban. Én szeptembertől egészen januárig fogadtam csak a Bet365ön ami tök királyul is ment. Egy olyan időszak volt ez az életemben ami még az előtt soha 5 hónapon át nem volt egyetlen egy veszteséges hónapom se. De az még hagyján hogy nem volt veszteséges hónapom az 5 hónap alatt összesen kb. 250.000 forintos profitra tettem szert. És ezt mind úgy hogy csak brazil kis ligás meccsekre fogadtam. Sajnos ez is lett végül a vesztem mert januárban a bet365 küldött nekem egy emailt hogy limitálják a számlámat és ennyi volt az "arany élet". Azóta már nyitottam újat és amint lesznek meccsek a világon újra ott tudom folytatni ezt az egészet ahol abba hagytam. Ezzel az egésszel csak azt akartam neked be bizonyítani hogy rövid távon vannak kilengések és nekem is voltak olyan napjaim hogy veszteséggel feküdtem le aludni de hosszú távon ha te jó vagy vagy csak egyszerűen tényleg profikkal dolgozol együtt akkor ez tényleg kifizetődik.

A másik dolog meg hogy "tuti tipp" ilyen a világon sincs. Még egy Real Madrid - Mezőkövesd BL döntőn sincs semmi tuti. És még az a szerencse hogy én ilyet egy szóval se mondtam a kérdésemben. A sport fogadásban hosszú távon az esélyekre fogadunk és habár sajnos lesznek olyan meccsek amikor meglepetés fog születni. És akkor mindenki majd szét teszi a karját hogy ez mégis hogy történhetett hiszen ez"tuti tipp" volt. Ja vagy még sem??? Ezért kell alkalmazni a bankroll menedzsmentet ami meg védi majd a tőkénket a negatív időszakban is. Az utolsó mondatoddal pedig különösen egyet értek. A tanulás a legjobb befektetés ezért tanulom már én is ezt a szakmát egy jó fél éve legalább.

2020. márc. 28. 18:02
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló

Igazad van hogy jelenleg tényleg nincs semmi értékelhető mérkőzés a világon. Ezért most nagyon nálam se pörög a sport fogadás. Most ami be akar törni a piacra nagyon az az esport ami még nekem is teljesen új dolog ezt még én is csak most tanulom. De majd látjuk hogy mit hoz a jövő. De talán még mindig jobban meg éri csigafuttatásra fogadni mint az afrikai focira.

2020. márc. 28. 18:03
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

Kispajtas... latom a szent egyugyuseg nalad is rendesen be van ekelodve.


Az megvan, hogy a sportfogadas odds-ait is alkalmazott matematikusok altal kifejlesztett algoritmusok szamitjak ki? Te ezeknel persze sokkal, de sokkal okosabb vagy, hiszen 5 honap alatt 250e nyereseget hoztal ossze. Bele fog rokkanni a bet365 mire ezt kifizeti neked, biztosan azert limitaltak a szamladat, ugye? Gondolom inkabb naponta porgettel sokszor tizezreket mire az automatizmus letiltott, mert fuggonek minosultel es igazabol csakis sajat magadtol vedett meg, mielott felteszed a csaladi vagyont a tutira es elbukod 2 perc alatt.


De tudod mit, almodozz csak tovabb, toljad bele a lovet, vasarolj tippeket, ebbol leszel te a megye csaszara, meglasd. A sportfogadast 'komolyan' ketfele ember csinalja: a csoro, amelyik ettol remeli a milliokat, a szamara szinte elkepzelhetetlen gazdagsagot, meg az, aki fuggo es csak azert jatszik tovabb, hogy visszanyerje a veszteseget. A fogadoiroda meg rohog az egeszen es elteszi a penzet...

2020. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Húh haver én ebből most semmit se értettem asszem. Beléd kötnék de azt se tudom hogy miről beszélsz szóval még beléd kötni se nagyon tudok. XDDD Mégis mi a szart jelent az hogy "Gondolom inkabb naponta porgettel sokszor tizezreket mire az automatizmus letiltott," a kaszinóra gondolsz vagy mire? Mert ha arra akkor csak szólok hogy elvagy tévedve mert én nem Ruletezek meg mit tudom én hogy még milyen ilyen szar szerencse játékok vannak. De azt se nagyon látom hogy mi a bajod? Az hogy 600.000 bankroll-al 10.000 alaptéttel csináltam vissza menőleg átlagra lebontva kb. 50.000 forint profitot havonta? Számodra ez annyira hihetetlen?? Mert ha igen akkor te jó nagy bukóban lehetsz... De azt is látom hogy nem érted hogy nincs olyan tipp hogy tuti. Mert különben nem írnál ilyen baromságot: "mielott felteszed a csaladi vagyont a tutira es elbukod 2 perc alatt". De az írásodból az is látszik hogy te vagy nem játszol ilyen "játékokkal" nem is hiszel benne és ezért elítéled. (Ezzel csak az baj hogy szerintem maga a fogadásokhoz se értesz akkor meg nem tudom hogy minek szólsz bele egy olyan dologba amihez nem is értesz). A másik meg ha mégis csak fogadsz akkor meg az a kategória vagy amelyik ki nézi magának a "tutit" az újságból ahogy te is mondtad. Be mész a lottózóba a jó öreg Tippmixen fel adod a szelvényt és az éppen aktuális anyagi helyzetedhez képest meg rakod annyi pénzzel amennyivel csak tudod. Minden bamkroll menedzsment használat nélkül. Aztán még haza se érsz de már az első vagy a második meccsen el is ment a mixed. XD Szóval én értékelem hogy próbálsz engem jó útra téríteni vagy nem tudom hogy mi a célod de csak így tovább barátom folytasd amit elkezdtél.
2020. márc. 28. 20:04
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Oszinten szolva lesz*rom mit csinalsz. Tanultal valahol egy szot, hogy bankroll management, es azt kepzeled te mar mindent tudsz. Hat, nem. A sportfogadas addig mukodik, amig jateknak fogod fel, amint elkezded 'komolyn' venni, fugges lesz belole es elkerulhetetlenul bukas. Egyszeruen azert, mert igy van kitalalva, kiszamitva, nalad sokkal de sokkal okosabb emberek altal.
2020. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Oszinten szolva lesz*rom mit gondolsz. Tanultal valahol egy szot, hogy mindent megmondó ember, es azt kepzeled te mar mindent tudsz. A sportfogadas addig nem mukodik, amig jateknak fogod fel, amint elkezded 'komolyn' venni, lesz is belole valami, elkerulhetetlen profit. Egyszeruen azert, mert igy van kitalalva, kiszamitva, nalad sokkal de sokkal okosabb emberek altal.


Most hogy ezt így megbeszéltük mi lenne ha valaki az eredeti kérdésemre is válaszolna? :)


Neked meg még annyit hogy látom rajtad hogy nem értesz ehhez az egészhez és ilyen hozzáállással soha nem is fogsz. Egy befásult ember lehetsz aki a sok szerencsejátékost látva azt gondolja hogy ő már mindent tud a sportfogadásról. Nyitni kell az új dolgok felé és folyamatosan tanulni. Attól hogy téged világ életedben elkerült a szerencse fogadások terén az nem a te hibád de az hogy nem is vagy hajlandó ki nyitni a szemed és tanulni az már viszont igen is a te hibád. De ne érts félre én nem akarok olyan mindent megmondó ember lenni mint amilyen te vagy. Ezt a szerepet inkább meg hagyom neked hogy beleszólj olyan témákba is amikhez nem értesz. Zárásul egy bölcs, művelt, szofisztikált embertől küldenék neked egy idézetet: "Oszinten szolva lesz*rom mit csinalsz."

2020. márc. 28. 22:58
 9/19 A kérdező kommentje:

Úgy látom hogy erre a kérdésre már nem nagyon fog válasz érkezni de se baj azért én még írok ide egy utolsó “kommentet”. Leírom az utókórnak a véleményemet róluk! Én pár napja írtam a DUPLÁZZ Velünk-nek Instagramon ahol gyakorlatilag a nem tetszésemet fejeztem ki azzal kapcsolatban amit az utóbbi időben csinálnak. Én először előfizettem rájuk a Greg prémium csoportra később pedig a tenisz csoportra is. Majd ezután elkezdték küldeni a tippjeieket némelyik bejött némelyik pedig elment. Egy ideig ezzel nem is volt baj mert úgy láttam hogy összeségében hoznak egy kis profitot de egy idő után azt vettem észre hogy hiába vagyok előfizető már a tippek minősége nem olyan mint amilyen az előtt volt. Egyszerűen folyamatosan olyan tippeket tettek ki a Telegram csatornájukra amiknek a nagy része folyamatosan elment. Viszont ezzel egy idejűleg megjelent náluk egy új fajta szolgáltatás aminek az a neve hogy SMS tippek. A dolog egyszerű te küldesz nekik egy SMS-t (két fajta van) aminek a díja nem kevesebb mint az egyik 2032 forint míg a másik 5080 forint. Az egyik kb egy 2odds körüli a másik pedig egy szelvény ami 3,5-4,0 között szokott lenni. És innentől kezdve hogy megjelent ez az új szolgálatás már nem az előfizetőknek küldték a minőségi tippeket hanem SMS-ben küldték azoknak akik kifizették minden egyes alkalommal ezt a több ezer forintot. Nálam ez volt az a jelenség ami kiverte a biztosítékot hogy nem elég hogy 1 hónapra előfizetek 12.000 forintot az egyik csoportra és még a másik csoportra is előfizetek 14.000 forintot. Nekik ennyi nem elég ha azt szeretném hogy olyan tippeket kapjak amikben van is érték akkor fizessek még elő naponta az SMS tippekre is. Na ezután írtam nekik Instán ezt fogom ide bemásolni:


Szia! Ha már mondtad hogy lehet feltenni kérdéseket akkor teszek fel én is. Az sms tippjeitek miért sikeresek ilyen nagy mértékben a prémium csoportjaitokhoz képest? Folyton látom hogy az Sms tippek milyen jók és hogy mennyi bejön belőlük meg hogy garanciát vállaltok rá. Közben a Greg és a Tenisz csoportjaitok pedig messze nem ilyen eredményesek (erre a kettőre vagyok előfizetve ezért tudom). Ez mitől van?



A sportfogadásban nem napokról beszélünk. A sportfogadás a hosszútávú profitszerzerzésről szól. Itt számok vannak, szigorú bankrollmenedzsment. Tartsd be a tétajánlásokat és a kötésajánlasokat és akkor nem lesz ilyen problémád, ahogy a többi tagunknak sincs évek óta. További sok sikert a csapatunkban!A tenisz meg kifejezetten magas profittal zárt pl februàrban és januárban, szóval wtf?🙂



A bankrollmenedzsmentet már azelőtt nagyban használtam mielőtt ti rátok rá találtam volna. Szóval ahogy eddig is úgy ezután is be fogom tartani mert ez a profi sportfogadás része. Ez alap. A Greg tippekre akkor fizettem elő amikor kitettétek az egyik ingyenes szelvényeteket. Ami a Real Madrid-Atlético Madrid döntő volt. Ha jól emlékszem 12 körüli odds volt. Akkor amikor azt megláttam azt gondoltam hogy ezek a srácok profik megéri ennyi pénzért előfizetni rájuk. Elő is fizettem a Greg csoportra amire a mai napig érvényes az előfizetésem. De ami leginkább engem elkezdett zavarni az utóbbi időben az az volt hogy amikor megjelent a Koronavírus az egész világon akkor ugye elég sok bajnokság leállt nem csak a foci terén hanem más sportágakban is. Ilyenkor a többi helyen (előfizető vagyok még más ilyen szolgáltatóknál is mint amilyenek ti vagytok) elmondták hogy mivel kb. nincs mire fogadni ezért nem küldünk tippeket a napokat majd jóváírjuk valahogy és majd valamilyen úton módon kapnak az előfizetőink valamilyen kártérítést. Mondom rendben van ez teljesen korrekt akkor így. És a tenisz csoportotoknál is valami ilyesmit tapasztaltam leálltatok és majd folytatódik a tipp küldés amint lehetséges az. Nekem azt tanították mindig is hogy minőségi tippeket akarunk fogadni nem mennyiségit, ezért türelmesnek kell lenni! Szóval ezért az igazi profiknál van olyan nap amikor NEM érkezik tipp, sőt több ilyen nap is lehet egymás után! És már csak ezért sem értek egyet azzal amit ti mondtok. Mert egy részről ti ugye "profik" vagytok tipp adásában más részéről pedig ezt állítjátok: "Ebben a csoportban minden nap a 2 legbiztosabb single tippet adjuk (~2 odds), illetve egy duplázós szelvényötletet." Ez ugye most azért érdekes mert a Koronavírus miatt gyakorlatilag alig van bármi fogadható meccs a világon és pár napja mégis küldtetek ki nekünk kettő tippet. Talán mind a kettő valami fehéroroszországi ( nem biztos hogy az volt de valami no name csapatok voltak) foci meccs lehetet és már amikor tettem meg a meccset azon gondolkodtam hogy mind a kettő meccsel ti ennyire képben vagytok? Meg a csapatokat is ennyire ismeritek? Mert ugye ti ezt is mondtátok hogy idézem: "NAGYON NEHÉZ NÉHÁNY MONDATBAN VÁLASZOLNI ERRE A KÉRDÉSRE. FOLYAMATOSAN MONITOROZZUK AZ ADOTT BAJNOKSÁGOKAT, CSAPATOKAT, VERSENYZŐKET, SPORTOLÓKAT. RENGETEG HÁTTÉRINFORMÁCIÓT SZERZÜNK, MIELŐTT LETENNÉNK A VOKSUNKAT A MEGFELELŐ FOGADÁS MELLETT. KERETEK ERŐSSÉGE, SÉRÜLTEK, NYILATKOZATOK, MOTIVÁCIÓK, ANYAGI LEHETŐSÉGEK, CSAPATON BELÜLI KAPCSOLATOK, CIKKEK LEFORDÍTÁSA, POLITIKAI TÉNYEZŐK... REGGELIG SOROLHATNÁNK, HOGY MENNYI MINDENT SZOKTUNK VIZSGÁLNI! SZÓVAL NAGYON SOK MUNKA ÉS ENERGIA VAN A TIPPEK MÖGÖTT, EZÉRT VAGYUNK ENNYIRE SIKERESEK!" Amúgy csak így zárójelben tenném hozzá hogy mind a kettő meccs elég simán el is ment. És ezután kezdtem el gondolkodni azon amit már feljebb leírtam nektek. Ha valamelyik nap nem találtok olyan tippet amiben van érték akkor azt minek külditek ki nekünk? Azért hogy pörögjenek a napjaik az előfizetőiteknek?Ezzel az egésszel csak a nem tetszésemet szerettem volna kifejezni hogy nem értek egyet azzal amit ti a Greg csoportban csináltok. Röviden tömören ennyit a Greg csoportról. A tenisz csoportról csak annyit mondanék hogy valamikor kb talán 1 hónapja beharangoztátok nekem a Sima illetve a Prémium Telegram csatornátokon hogy mennyire szárnyalnak a tenisz tippjeitek majd ezután úgy döntöttem hogy előfizetek arra is. És az előfizetésem után nem sokkal meg a Koronavírus miatt leállt a csoport. Aminek persze nem nagyon örültem de ez nem a ti hibátok hogy elhalasztottak a világon szinte minden meccset. Jó lett volna ha küldtetek volna tippeket de ha nincs mire vagy nem találtok olyan tippet amiben érték van akkor persze természetesen az a legjobb ha nem küldtök inkább egy tippet se mert még mindig jobban megéri nem fogadni mint hülyeségre fogadni. Amúgy én most nem kötekedni akarok veletek csak egyszerűen leírtam erről az egészről a véleményemet és azt amit az utóbbi időben tapasztaltam nálatok.


Majd ezután küldtem még nekik kettő képet arról hogy tényleg az előfizetőjük vagyok és nem csak össze-vissza beszélek. Majd ezek után már semmi válasz nem érkezett tőlük felém gondolom elolvasták azt amit írtam majd szépen letiltottak hogy nehogy valami “hülye” gyerek beleköpjön a számukra jól menő üzletbe. Összegezve ezt az egészet én nem ajánlom őket senkinek szerintem nagyon lehúzósak (régebben szerintem jobbak voltak) és csak az előfizetők pénze érdekli őket a leginkább hogy mégis hogyan lehetne még többet kihúzni a népből.

2020. márc. 30. 15:39
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
1,5,7: nagyon ostoba vagy.
2020. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!