Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az egész paypalnál nincs egy...

Az egész paypalnál nincs egy magyar ügyfélszolgálatos sem?

Figyelt kérdés
Ha van, hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot?

2014. okt. 18. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezért kell megtanulni legalább angolul egy kicsit.
2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit tudtam, email címemet be is diktáltam a nőnek, de ő utána valami kódot kért. És elég drága telefonálgatni arra az Írországi számra.

Az is jó lenne ha egy valódi emberrel angolul chatelhetnék vagy emailt küldhetnék a problémámról. A paypal eddig csak egy sablon emailel válaszolt akárhányszor írtam.

2014. okt. 18. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:

A kód a beazonosításhoz kell, a Paypal oldalon kell kérni, ott ahol a telefonos elérhetőségük is van.

Egyébként mi a probléma, mit akarsz tőlük? Hátha valaki tudja itt a választ...

2014. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd le ide a problémát. Sokan használunk PayPalt.
2014. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen segítőkészek vagytok, már megér egy felpontozást.


A Problémám:

Elfelejtettem a jelszót, amikor meg még anno csináltam a profilt mindenféle hülyeséget írtam be ellenőrző kérdésnek, pont azért, mert azok alapján könnyű lenne feltörni. Az utolsó lehetőség a mobiltelefon volt csak, hogy 3 éve kaptam egy olyat amibe kisebb SIM kártya kellett, így mivel feltöltős volt és le is volt merülve az egyenleg kidobtam a régit.

Szóval nekem egy ilyen tipikus jelszó visszaállító üzenet kéne, de azt nem küldenek.

Telefonálás meg eléggé drága, főleg, hogy a számlámon csak 4500ft van.

Írtam mindenféle üzenetet is de nem válaszolnak.

2014. okt. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!