Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem az én...

Krosszarcu kérdése:

Mit tehetek ha nem az én aláírásom szerepelt a munkaszerződésen?

Figyelt kérdés

Építkezésen dolgoztam és nem fizettet ki a vállalkozó.

Nem volt munkaszerződés hanem valami eseti bejelentés volt és azokat adták le a főmérnöknek. Én viszont azt nem írtam alá. feljelenthetem-e őket ha aláhamisították a nevemet?

Ha meg nincs aláírva egyáltalán a főmérnököt is feljelentem mert így nem fogadhatta volna el...?


2020. márc. 29. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Azt írod nem volt munkaszerződés, akkor mi írt alá más?

Ha egyszerűsített foglalkoztatás volt, akkor nem kell munkaszerződés, elég a jelenléti ív. Az volt? Aláírtad?

Elég zagyva a dolog. Ki a főmérnök és ki a munkáltató?

2020. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak elkezdtem dolgozni vártam a szerződést de nem volt aztán a magánvállalkozó egyszerűsített foglalkoztatással alkalmazott de ezt nem beszélte meg velem. Az egyszerűsítettel tudta leszorítani a napi díjamat a minimumra...
2020. márc. 29. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűsített munkavállaláshoz nem kell szerződés. Jó lenne tudni miért nem fizetett ki téged.
2020. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha egy alvállalkozónál voltál akkor az építésvezetőnek/projektvezetőnek semmi köze hozzá hogy te milyen jogviszonyban vagy ott és kifizetnek-e.
2020. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyszerűsített munkavállaláshoz is kell egy papír amin aláírom hogy megkaptam a napidíjat ez is szerződésnek számít...
2020. márc. 29. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem számít szerződésnek még mindig, de igen, kifizetési papírt kellett kapnod. De még mindig nem írtad le miért nem akar kifizetni.
2020. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért mert a hírhedt dxcz45 maffia tagja, a brigád akivel dolgoztam az alvilági haverjaiból lett összeválogatva. A faterja bebukott építési vállalkozó aki benne volt az autópálya építésekben. Van bűnügyi háttere, és folyton azzal hencegett hogy milyen jó kapcsolatot épített ki a rendőrséggel. Soha nem is akart fizetni így tervezte. Van kilenc testvére akiből kettő börtönben van, de az egész "nemzettség" legalább 70 főből áll akik organikus egységként közösen lépnek fel. Mondta a bandából Jackie a festő, hogy ne szóljak be a "Hk8s-nek" mert ővele nem lehet újat húzni. Kajapénzt adott, prostituáltat ajánlott fel, nagy érdeklődést mutatott a szexualitásom iránt, beleakart rángatni két különböző verekedésbe.

Rendszeresen megállította a kocsiját ha valami hajléktalan fiatalembert látott az úton, szállást, kaját ajánlva nekik...Tudjátok, olyan embereket keresett akik eltűnhetnek egy idő után és nem igazán hiányoznak senkinek...

2020. márc. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!