Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen most a levél kézbesítés...

Milyen most a levél kézbesítés Budapesten? Március 20-án adtam fel egy sima levelet vidékről Budapestre. Még nem kapták meg. Ez a Covid-19 miatti óvintézkedések miatt lehet vagy elkeveredett?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, nálunk a futár jön zalagegerszegrol Budapestre ma lesz a 16. Napja hogy hozzák a csomagot.
2020. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, de mi itt Heves megyében a csomagokat már másnap megkapjuk.
2020. márc. 31. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a Magyar Posta akkor is lassú, ha nincs járvány. 2 hét Budapestről egy onnan 20 km-re lévő városba postázni. #1, hívd fel a futárszolgálatot, ilyen nincs. Nekem tegnap hoztak csomagot Lengyelországból, amit 25.-én adtak fel. Pénteken már Magyarországon volt, csak közbejött a hétvége.
2020. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magyar posta az elsőbbségi levelet max 2 munkanapra, az ajánlott levelet max. 5 munkanapra vállalja (kézbesíteni)

Sima levélnek nincs kézbesítési határideje.


Ebből kifolyólag - mag az eleve túlterhelt postából kifolyólag bármi lehet: az is, hogy még nem került sorra a leveled, de az is, hogy el fog keveredni.

Ha fontos lett volna, hogy célbaérjen, akkor ajánlottan érdemes feladni, mert úgy nyomon lehet követni - bár több embertől hallom, hogy sok napig áll a központban is, egyszerűen nincs ember, nincs, aki kiszállítsa.

2020. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ajánlva kellett volna. De ezt már elszúrtam, nem tudom vissza csinálni.
2020. márc. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!