Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom kipróbálni élesben...

Hol tudom kipróbálni élesben az Árutőzsde kereskedést?

Figyelt kérdés

Olaj, arany stb.

Csak kipróbálni szeretném nem nagy tétellel max 100000Ft. Hol milyen oldalakon tehetem ezt meg? Milyen költségei vannak? Mehetek minuszba?



2020. ápr. 1. 20:16
 1/5 anonim válasza:
Plus500 tőzsdei aplikacio
2020. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán jót akarsz, akkor Admiral MArkets vagy XM.


Plus500-at nem ajánlanám.

2020. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az XM-et is elfelejteném.

A Plus500-at pedig végképp.


Meg kéne tanulni az embereknek, hogy bármi, ami pénzzel, kereskedelemmel, tőzsdével kapcsolatos, az a lehető legmesszebb kerülje el Ciprust.


Amellett, hogy Ciprus egy nagyon jó adóparadicsom (bár ez igaz, de csak fedő sztori arra, hogy miért oda vannak bejelentve),

lehetetlen bármilyen nemzetközi, pénzügyi ügyletet teljesen követni és esetlegesen intézkedni.

Egy ciprusi cég ha egyszerűen csak bezár (nem csődöt jelent, csak bezár!), simán leléphet a pénzzel, mert szinte egyetlen országnak, vagy gazdasági uniónak sincs ráhatása és bírálati joga felettük (az EU-nak sem)!


A magyar piacon amit választani érdemes, az a Random Capital (ráadásul iszonyatosan alacsonyak a díjaik), DeGiro (a szerződő fél is a holland cég, nincs a háttérben susmus).

2020. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtudnad magArazni hogy miert ezt ajanlod es miert nem a masikat?
2020. ápr. 2. 08:52
 5/5 A kérdező kommentje:
És melyiken éri meg jobban az árútőzsde? Én jelen helyzetben csak olajat szeretnék vásárolni terveim szerint addig amÍg vissza nem áll az ára. Ez lehetséges ?
2020. ápr. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!