Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni a forex...

Szeretném kipróbálni a forex kereskedést élőben. Hogyan érdemes nekifogni? (könyvek, tanfolyamok, stb. )

Figyelt kérdés
Idegen nyelvű anyag is lehet (angol / német)

2013. okt. 12. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A haszon a cél vagy maga a tőzsde világának megismerése?
2013. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább az utóbbi - de ha egy kis haszon is származik belőle, akkor az csak jobban motivál :D
2013. okt. 12. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanfolyamra ne fizess be, kidobott pénz, neten bőven van anyag, főleg ha angolul is tudsz, akkor meg pláne.

A csinálod is meg nem is hozzáállás meg nem jó ha ebből hasznot akarsz, netűn megélni. Vagy komolyan vagy sehogy, és még akkor sem biztos, hogy sikeres lehetnél mert nagyon sok múlik a személyiségeden is.

2013. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok belőle megélni, nem is tudom, inkább keresetkiegészítésnek kellene, vagy ilyesmi. Foglalkoztam már vele jó régen - akkor belemerültem a témába, de csak elméleti síkon, és olvasgattam egy rakat fórumot - arra jutottam hogy az átlagembernek - aki mellette főállásban dolgozik mint alkalmazott nem éri meg - leginkább azért mert a devizapiacon teljesen más felfogás kell mint egy alkalmazotti pozícióban - és a legtöbb ember nem tud váltogatni. De igen, komolyan is érdekelne a dolog, csak már annyit olvastam róla (sok negatív vélemény) hogy elment tőle a kedvem... most tőkét gyűjtögetek, talán Januárban belecsapok élesben. Miket érdemes olvasni?
2013. okt. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!