Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelnétek ilyen helyzetben...

Rendelnétek ilyen helyzetben csomagot? A Bonprixtől vagybármi más ruházatit?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 11:21
 1/6 anonim válasza:
85%
Persze. Rendeltem már a tiara mizéria óta nagyon sok mindent netről.
2020. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én is gondolkoztam rajta, mert mindig feldobja a hirdetéseket.

Meg ugye próbálnak is ösztönözni, hogy ingyen szállítás, ingyen visszaküldés.

Eleve féltem ruhát rendelni mindig is, mert a boltban is ha felpróbálok 10-et, 9-et tuti nem veszek meg, nem jó a méret vagy nem úgy áll, ahogy kéne.

Erre jó megoldás lehet az ingyenes visszaküldés.


De van itt valami, ami fontosabb: hova vegyem fel?

Hetek óta itthon vagyok, sehova nem tudok menni, itthonról dolgozom, és várhatóan így is marad.

Teljesen feleslegesnek tartom több ezret, több tízezret kidobni valamire, amire valójában nincs szükségem, hisz rengeteg göncöm van.

Persze imádok vásárolni, és ez az érzés hiányzik, de most tényleg úgy érzem, hogy felesleges pénzkidobás lenne, hisz senki nem látná rajtam.

Ráadásul - nem tudom, ki hogy van vele - én még csak 3 hete vagyok itthon, de a semmittevéstől már most érzem, hogy hízok. Pedig a kertben csinálok ezt-azt, de a napi rutin mégis hiányzik, ami némi mozgással járt.

Szóval aki kicsit is hízékony, annak méginkább pénzkidobás, mert nemcsak hogy nem tudja sehova felvenni, még ki is hízza, mire esetleg lehet majd emberek közé menni. :D

2020. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Bonprixtől, H&Mtől is rendeltem már, mióta itthon vagyunk, mindent kihoztak értelmes idő alatt.


Bonprixnél nézd meg a ruha alatt az értékeléseket, ott leírjákmindig, hogy kicsit más a méretezés. Én pl 46os ruhákat hordok, de ott elég a 44es.

2020. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix-ről rendeltem múlt hétvégén, csütörtökön kihozták. Nem volt semmi gond, sőt, ilyen gyorsan még sosem küldték, amit rendeltem.
2020. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Én 11-én rendeltem Bonprixről, de a csomag még mindig csak "összeállítva".. remélem mostmár a héten megérkezik! Egyébként sosem csalódtam még, az ember már tudja szerintem, hogy kb. milyen szabás áll jól rajta, és ahogy más is írta, sok az értékelés, ami alapján el tudod dönteni, hogy kisebbet/nagyobbat kell-e rendelni. Melltartót most először kértem, kíváncsi vagyok!


Egyébként eddig csak jó tapasztalatom van. Diplomaosztómra innnen rendeltem ruhát, jó sok idő volt mire megérkezett, kb előtte 1-2 nappal jött meg, szóval tiszta ideg voltam, hogy mi lesz, ha nem jó. Kellemesen csalódtam, tökéletes ruhát kaptam.


Másik egy fürdőruha volt, na az egy kicsit nagy lett, de gond nélkül cserélték.

2020. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 nekem pont fordítva van, én a karantént fogyásra használom, és bizony már leszaladt 8 kiló, szóval minden göncöm lóg rajtam :D ÉS bár itthon "ki nézi", hát én! olcsó cuccokat rendeltem, mert szeretnék még fogyni, pár darab hosszított karcsúsított pólót, ami egy cicanacival jó itthon is, meg kimenni sétálni is, és még egy kis jutalom is a kisebb hasamnak. :D
2020. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!