Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire jó az iCsekk alkalmazás?

Mire jó az iCsekk alkalmazás?

Figyelt kérdés
Van értelme az iCsekk alkalmazásnak, ha csekkbefizetéskor átirányít a simple oldalára, ami alapból tudja ezt, is? Tranzakciós díjat számolnak fel ezek az alkalmazások?

2020. ápr. 10. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig használtam de amikor a Simple appba is betették ezt a funkciót azóta csak azt használom. Semmi extra díjat nem számolt fel gondolom azóta is így van.
2020. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korábban simple nélkül ment, akkor még volt értelme. Gondolom megvette a simple, és szépen elsorvasztja. Én is leszedtem az icsekket és beregisztráltam a simple-be.
2020. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe, hogy talán az icsekket nem fejlesztették tovább, hogy kezelni tudja a szigorúbb authentikációt, ezért bukott el.
2020. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az új verzió egy kalap szar. Inkább simple-t használok mióta kijött, mert nincs kedvem minden számla után megadni a kártyaadataim
2020. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk aki nem postai csekket kap, hanem már korábban regisztrált a díjnetre, annak még jól jöhet az alkalmazás, mert össze lehet kötni a díjnettel és így sokkal egyszerűbb a számlafizetés.

De abban egyetértek, hogy nagyon tré az új verzió.

2020. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!