Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP-s Kártyánál 3x elrontott...

OTP-s Kártyánál 3x elrontott Pin kód után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hali!

Tegnap a saját figyelmetlenségemből sikerült benyeletni az ATM-el a kártyámat. A telefon Pin kódját használtam, zűrös nap volt, figyelmetlen voltam, én hibám.....kapkodtam. Na a rossz Pin kódra ma eszméltem rá, tegnap csak azt hittem hogy sima elnyelés. Be is mentem a helyi OTP Fiókba. Mondták hogy annyi a dolgom hogy várok 3 hetet mire kihalásszák a gépből a kártyát és mire visszaküldik. ez esetben hogy bevonattam a kártyát gondolom más az eljárás. Ilyenkor másik kártyát kell igényelni, vagy meg kell várni mindenképpen a régi kártya vissza érkezését? Esetleg kell fizetnem valamit? Mi ennek a menete?



2020. ápr. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen újat kell csináltatni. Benyelt kártyát nem adnak vissza hanem megsemmisítik. Ez a protokoll.
2020. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor menjek be kedden a fiókba hogy elcsesztem a Pin kódot és máris igényeljem az újat?
2020. ápr. 10. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Megoldódott? Addig nem tudsz újat csináltatni, amíg a régit a rendszerben nem szüntetik meg, mert 2 egyforma típusú kártyád nem lehet OTP-nél.
2020. ápr. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam bent. 3 hetet várni kell míg visszajön a helyi fiókba a kártya, ott teszünk egy próbát, ha nem jó, márpedig nem lesz jó, akkor 2000 forint fejébe lehet igényelni az újat, ami 10 munkanapon belül jön meg.
2020. ápr. 19. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!