Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire számítsak most, ha...

Mire számítsak most, ha kiakarom adni a lakásomat?

Figyelt kérdés

Az előző bérlő most költözik ki (már januárban szólt, hogy várost váltanak, nem a vírus miatt).

Most lett aktuális (festés volt), hogy feltegyem a csoportokba a lakásomat.

Érdemes most felrakni vagy várjam ki a járvány végét?

Eddig 100.000+rezsi volt és 2 havi kaució.

Vélemények?


26/N



2020. ápr. 21. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mit veszitesz, ha felrakod? Mi is itt a kerdes?!
2020. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem a kérdést. Felteszed, és kiderül.


Azalatt meg hátha megtanulod, hogy a "ki akarom adni" az három szó.

2020. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%

Talán sikerül bérlőt szerezned, szóval érdemes megpróbálnod szerintem.

Amúgy hány négyzetméteres a lakás?

2020. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha 26 éves korára nem tudta megtanulni hogyan kell írni a kiakaromadni-t úgy, hogy már minimum egyszer ki akarta adni, hiszen van bérlője, akkor már nem fogja.

Ezek után azon már nincs is mit csodálkozni, hogy azt kérdezi álljon-e üresen a lakása hónapokig és veszítsen minden hónapban kb.100ezer Ft-ot.

2020. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
59%
Semmit nem vesztenél vele ha feltennéd.
2020. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen , illik meghirdetni
2020. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Terület függő.

Budapesten a belvárosban intenzíven estek az árak. -20-40% A külvárosban nem annyira. -5-15%

Magasabbak is voltak a bérleti díjak a belső kerületekben, a túristák az őket ellátó szolgáltatásokban dolgozók magasabb fizetése és a jobb infrastruktúra miatt (kávézók, éttermek, mozik, szórakozóhelyek, stb.). Ezek tüntek el, ezért esett a belvárosban sokkal jobban az ár.

Ne a megérzéseidre hallgass.

Hírdesd meg!

Ha nincs rá érdeklődő, akkor meg csökkentsd az árat.

A feléért mimimum ki tudod adni, de többért is, csak próbálkozz!

A csökkentett ár is jobb mint a 0.

2020. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, véletlenül kimaradt egy szóköz, mivel telefonról írtam. Örülök, hogy ez ekkora szenzációt keltett.


A kérdést visszaolvasva látom, hogy mi nem volt érthető. Arra gondoltam, hogy a járvány befolyásolhatja-e a kiadást? Tehát szerintetek eljönnek-e egyáltalán megnézni vagy mindenki marad, ahol most van.

Illetve azon aggódtam, hogy a kilakoltatási moratórium miatt rossz ötlet lenne-e kiadnom. De közben utána néztem.


Megkaptam a válaszokat, köszönöm. Meghirdettem.

2020. ápr. 22. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Melyik városban? Milyen lakás? Milyen ott az infrastruktúra?

Kb ezek adják meg mennyiért lehet.


Mellesleg sok sikert.

2020. ápr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alapesetben a járványhelyzet alatt nem igazán szerencsés most idegenekkel találkozni és üzletet kötni. Mert nyílván az első időszakban kicsit sűrűbbek is volnának a találkozások. Az egy nagyon jó kérdés, hogy így a lakáskeresők jelenleg tényleg mennyire keresnek és Hát amennyiben efelől döntesz mégis, meg lehet hirdetni próbából. Bár a helyzet miatt talán kicsivel olcsóbban kéne kezdeni, de ez megint csak függ sok más adattól.

Egyébként alapvetően többnyire szükségesnél drágábban szokták kiadni a lakásokat, de erre is nehéz ennyiből rálátni. Ez most tényleg teljesen attól függ, hogy milyen adottságai vannak a lakásnak és a jelenlegi helyzetben ki mennyire vállal kockázatot. Egyébként állítólag májusban enyhül a helyzet.

2020. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!