Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keressek pénzt kiskorúként?

Hogy keressek pénzt kiskorúként?

Figyelt kérdés
Ugye digitális oktatás van, de a laptopom nem túl jó, folyton lefagy, így nem haladok a tanulással. Kinéztem egy gépet, 210 ezer ft, de nekem csak 80 ezrem van, szüleim nem pótolnak bele. Tehát 130 ezret kéne szereznem. Valami ötlete van valakinek?
2020. ápr. 23. 12:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Hetente legalább 3 ilyen kérdést kiírnak, de akkor se tudunk rá épkézláb választ adni. Most még a diákmunka se játszana, mert a koronavírus miatt renget munkahely szűnt meg.
2020. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

Laptopok már egészen kedvező áron is találhatók és az iskolai tanuláshoz nem feltétlenül egy jó drágát kell venni. Ha nincs az embernek pénze, akkor ahhoz igazítsa az igényeit, amilyen lehetőségei vannak.


Könnyen meglehet, hogy a szüleid is ezért nem akarnak belepótolni.

Tessék, itt válogathatsz kedvedre:

[link]

2020. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Am ja ne gamer laptopot vegyél. Akkor kifutja.
2020. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

@12:49


210ezer Ft-ért még messze nem gamer laptopot kapsz. :D

2020. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Állítsd be a rendszert normálisan, mennie kell!


Digitális oktatás, azt egy oprendszert nem tudnak se beállítani se használni.


Olyan ez is mint a falhozvert lóf....

2020. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem kap annyiért gamer gépet, de nem is a kínálat aljáról válogat az tény...és hát valljuk be, odáig teljesen jogos a dolog, hogy tanulásra elegendő lenne egy alsóbb árkategóriás gép is...csak hát nyilván kellemetlen, amikor olyan dologra megy el az összes megtakarított összege, ami amúgy a főcélon felül másra már nem lesz alkalmas :D
2020. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Amúgy már 2 éve is azt a laptopot szeretném, mint amit most és azért nem akarok egy olcsóbb sz*r laptopot venni, mert ha már elköltöttem a megspórolt pénzem, akkor nem akarok, hogy az a gép egy év múlva tönkremenjen. A mostanim asszem Dell inspiron 5570, nem olcsó gép és 1 év után már használhatatlan volt (most 2 éves), nem működött a töltője, nem kapcsolt be, nem volt rajta hang, akadozott, lefagyott...most márciusban elvittük szervizbe, de ugyanúgy lefagy:/

És amúgy Macbook air-t, szeretnék, az alapból 270körül van, de egyik ismerősöm tud áfa nélkül venni ilyesmi dolgokat, szóval csak 210 lenne.

2020. ápr. 23. 15:25
 8/31 A kérdező kommentje:
Ja és nem gamer laptopot szeretnék:DD (lány vagyok)
2020. ápr. 23. 15:26
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

" A mostanim asszem Dell inspiron 5570, nem olcsó gép és 1 év után már használhatatlan volt "


Akkor? Mi a búbánatnak drága gép, ha úgysem jó? :D Erre írtam, hogy az "igényeid" megvannak - csak a rávaló nem. Amúgy pont ezt használják ki a gyártók :D

Elmondanám, hogy amikor a tv-met vettem, megkérdeztem a TV szerelőt, hogy Daewoo-t vegyek vagy Philips-et, mire mondta, hogy nyugodtan vegyem meg a Daewoo-t, semmivel sem rosszabb, mint a másik. Nos, igaza volt, mert 14 év után úgy került fel a szekrény tetejére a TV, hogy még szerelő nem látta.


Nem mindig a drágább a jobb - bármilyen hihetetlen.

2020. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy?
2020. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!