Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sneaker reselling elkezdése,...

Sneaker reselling elkezdése, hogyan?

Figyelt kérdés
Sneaker resell-lel szeretnék foglalkozni amíg tart a karantén, csak azt nem tudom ennek van-e valami akadálya "gyerekként". Szeretnék cipőket vásárolni, majd profittal értékesíteni pl.jófogáson.Ez lehetséges tizenévesen? Ha igen, akkor milyen cipővel érdemes kezdeni? Nikeba, adidasba gondolkodok olyan 20.000ft körül első körben, aztán ha sikerült eladni, jöhetnek az egyre drágábbak, csak nem szeretnék egy 60k-s sneakerrel kezdeni. Valamint még az lenne a kérdésem hogy hol érdemes eladni, mert én egyenlőre csak jófogásra gondoltam, illetve hogy a postázás hogy zajlik ilyenkor?

2020. ápr. 25. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

És az adózást hogy tervezed?

Amúgy meg minek venne tőled cipőt valaki, ha megveheti olcsóbban ott, ahol te veszed?


🤦🏻🤦‍♀️

2020. ápr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Különlegesebb cipőket van csak értelme így eladni, amik ritkán jelennek meg, és egyből elkapkodják őket, de azok nem 20 ezerbe kerülnek, hanem 60 minimum. Én például pár éve vettem egy Yeezyt 70 ezerért megjelenéskor, most 140-ért tudnék kapni ugyanolyat. Lehet profin csinálni, mint a True to sole, milliomosnak is lehet lenni belőle, de elég nagy tőke is kell hozzá, itt is igaz, hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni.
2020. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!