Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha facebook -on előreutaltam...

Ha facebook -on előreutaltam és nem kaptam meg a vásárolt árut hogyan tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés

Az áru értéke 16.000 Ft , tehát nem nagy összeg.

Tudom az eladó számlaszámát, a facebook nevét (ami kamu), és az igazi nevét is (mivel megadta).


Mi a feljelentés menete? Kell érte fizetni?

Nem zavar hogy nem lesz eredménye egyhamar (ha egyáltalán lesz), bőven elég ha tudatom vele, hogy megtettem a lépéseket, illetve hogy a facebook csoportból is kirakják.


Vásárlás előtt lecsekkoltam a tagot, és megkérdeztem pár embert, mindenki megbízhatónak mondta...



2020. ápr. 27. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor utaltál? Mit mond az eladó, miért nem küldi a cuccot?
2020. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előző héten szerdán.

Nem mond semmit már 3 napja nem válaszol.

2020. ápr. 27. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy feljelented ha nem válaszol, hogy hol van amit megvettél tőle. Írd le, hogy tudod a számlaszámát, ami alapján a bank megadja a rendőrságnek az összes adatát, tehát nem lesz nehéz megtalálni.
2020. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem a bank nem adja ki az adatokat, azt hiszem csak akkor ha 50.000 forint feletti a kár.
2020. ápr. 28. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
3 nap azért szerintem nem annyi idő, hogy rögtön fel kelljen jelenteni. Lehet, épp koronás lett az anyja és az intenzívre került, vagy megdöglött az aranyhörcsöge, vagy mittudomén, ami miatt kisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy neten válaszolgasson. Pláne ha mások szerint megbízható.
2020. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nyilván nem szaladok rögtön emiatt rendőrségre, csak felmerült bennem a gondolat.

pár még várok 4-5 napot.

2020. ápr. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!