Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik olajvállalat részvényei...

Melyik olajvállalat részvényeit érdemes most megvenni?

Figyelt kérdés
MOL vagy inkább valamelyi nagyobb külföldi?
2020. máj. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés?
2020. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a MOL-t érdemes.
2020. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szünet. NEM
2020. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan a gyk-s válaszok alapján akarod eldönteni, hogy melyik cég részvényeibe fektesd a megtakarításaidat? Ha valaki azt írja, hogy a Shell, akkor azt, ha valaki a Mol-t írja, akkor abba? Attól függ melyikre szavaz több ismeretlen?
2020. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Exxont vettem, 8% körüli osztalékhozama van a mostani árfolyam alapján. Csődbe menni nem fog, mert ha gáz lenne is megmentenék az USA.
2020. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Komolyan a gyk-s válaszok alapján akarod eldönteni, hogy melyik cég részvényeibe fektesd a megtakarításaidat?"


Nem, mert nem írtatok semmi értékelhetőt. Azt hittem lesznek részletesen kifejtett válszok, érvekkel, de mindegy.. De amúgy igen, ha lett volna ilyen akkor valószínűleg megfontoltam volna egy-két tanácsot, mert én magam nem nagyon értek a tőzsdézéshez. Még csak most kezdtem el.


Így viszon magamtól kellett döntsek. Mivel egy magyar cégben nagyon kockázatot ézek, mint egy nagyobb külföldi, multinacionális cégben, ezért úgy döntöttem, hogy külföldi részvényt veszek. Egy amerilai olajcéget választottam (National Oilwell).


Köszönöm a semmit nem érő válaszokat!

(Utolsó válaszolóé mondjuk legalább ért vmit)

2020. máj. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!