Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha csak a szamlaszamomat adom...

Ha csak a szamlaszamomat adom meg, es a nevem, ugy engem nem erhet kar, igaz?

Figyelt kérdés
Eladtam valamit neten, viszont nem magyar, aki megvenne. Kerte a szamlaszamom es a nevem, meg meg par infot, es nem tudom miert, de keltett bennem egy kis felelmet

2020. máj. 7. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kifizetni csak úgy lehet ha a szamlaszamodat és a nevedet tudja. Esetleg még iban szám mert külföldről utal
2020. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utanaolvastam, mindenhol irjak, hogy csalo, szoval hagyom is, de koszonom!:)
2020. máj. 7. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj majd, hogy amíg nem kapod meg a pénzt, addig ne küldd el a csomagod. Ne dőlj be olyanoknak, hogy "már utaltam, itt egy kép róla" meg hasonlók.
2020. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már rájöttél, hogy csaló.

De az utalással kapcsolatban, ha külföldről utal, akkor nem elég a számlaszám és a neved. Kell IBAN és SWIFT kód. Sőt, ha nem SEPA utalás, ami nem minden ország között működik, akkor kell a bank neve, címe, te címed.

Szóval ha valaki kér adatot, attól még nem biztos, hogy átverés.

2020. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!