Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam egy arany színű...

Találtam egy arany színű érmét, Sümegi várról szól. Vajon érhet valamit?

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem, egy képet találtam, az is csak ezüst érem, és nem nagyon hasonlít rá.


[link]

[link]


Ha lehet szakértők kommenteljenek, vagy akik valamennyire ottvannak ebben a témában!


Valaszokat elore is köszönöm!



2020. máj. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy látogatóknak készült értéktelen csecsebecse. Minden látogatóközpontban van olyan gép ami ilyen látogatói érmeket készít 300 forintért.
2020. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szakértőnek lenni, hogy megmond hogy nem ér semmit.
2020. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, sőt még csak valamennyire se vagyok ott ebben a témában, de azért kommentelek. Egy (nem pénz)érme akkor ér valamit ha van nemesfémtartalma vagy ha kevés készült belőle vagy ha régi. Ez se nem régi, se nem kevés készült belőle (valami emélékérem lehet, pl. egy présgépben készült látogatói érme) és ránézésre se nemesfém.
2020. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen vastagságút csinálnak? De koszonom a valaszt egyebkent, ment a zoldpacsi!
2020. máj. 4. 18:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi az értelmes válaszokat!
2020. máj. 4. 18:55
 6/6 anonim válasza:
egy sümegi biztos jó pénzt adna érte
2021. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!