Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jeffree Star mitől ilyen gazdag?

Jeffree Star mitől ilyen gazdag?

Figyelt kérdés
Értem, hogy van sminkmárkája meg a youtube csatornája, de ezzel tényleg ennyire jól lehet keresni, hogy csak úgy tud venni egy 14 millió dolláros házat? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakinek ezekből a dolgokból dollár milliói legyenek....

2020. máj. 7. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 17 éve tevékenykedik, ezer féle dolgot csinált már ez alatt, szóval nem olyan nehéz ennyit összeszedni celebeskedésből az usában...
2020. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezzel most nagyon lehet keresni nagy pénzeket. Van rá kereslet, és ha valaki jól csinálja, zabálják az emberek.
2020. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazán durva pénzei a sminkmárkából lettek, meg van egy "merch" cége is, amin keresztül több más youtuber termékeit kezeli. És igen, ezekből ennyire jól lehet keresni. Elég durva, de így van. Gondolj bele elad több 10 millió palettát minimum egy évben és egy palettából van mondjuk 5-10 dolcsi jövedelme, ami már az övé. Hasonló számok a másik cégéből, meg a youtube meg a zenei karrierjéből ami még esetleg csurran csöppen, egy év alatt többet keres, mint az a ház.
2020. máj. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ilyan gazdag szeretnék lenni mint ő, csak nem tudom, hogy álljak neki...bár még csak 14 éves vagyok, szóval még nem késtem el semmivel:D
2020. máj. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!