Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt, ahol...

Tudtok olyan oldalt, ahol lehet kis értékben árucikkekkel kereskedni?

Figyelt kérdés

Az érték 2.000-5.000 között mozogna.

Nem tudom létezik-e ilyen tőkeáttét nélkül, de ha van ilyen annak örülnék, mert én sajna nem találtam...



2020. máj. 8. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze nem az említett összeg lenne az összes tőkém*
2020. máj. 8. 19:33
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mire gondolsz? Apróhirdetéses oldalak? Van olyan, nem is egy itt Magyarországon, de reklámozni nem fogom őket...ha rákeresel hogy apróhirdetés, az első néhány találat lesz.
2020. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy, online kereskedelemre gondoltam. Tőzsdére. Demószámlákat vezetek, és elég szép eredményeket értem el. Nem az összeget nézem, hanem a profittal zárt kereskedéseim számát. Abban nem lehet "csalás" a demószámla összege és a reális tőkém közt, mert csak százalékos arány van, az meg bármilyen összegnél ugyan azt jelenti.
2020. máj. 8. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Kiveve ha a demoszamla adatait hamisitjak. Kiveve ha kiderul, hogy a demoszamlan nincs jutalek, ellenben a valodin annal inkabb. Kiveve ha kiderul, hogy maximum mazlid volt es bejott par tipped egy olyan 'portfolion', ami direkt ugy van osszerakva hogy sikerelmenyed legyen.


Az emlitett osszegek (2-5e forint/'arucikk') szanalmasan alacsonyak, a szazszorosa is zsebpenz lenne barmilyen tozsdei tranzakciohoz.


Ha elfogadsz egy tanacsot: tozsdezni, spekulalgatni, uzletelgetni csakis akkor kezdj, ha a befektetesre szant osszeg 'jatekpenz': ha elbukod, akkor sem a szamlak befizeteset kell elhalasztanod vagy parizeren elni 2 honapig.

2020. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Való igaz. A jutalék címszó alatt 30%-ot vontam le minden kereskedésem nyereségéből. Ezen felül követtem több oldalon is a valódi árfolyamokat, amik egyeztek a demószámlákon lévőkkel. Direkt többet is kipróbáltam, papíron is számoltam, igyekeztem minél több dologra figyelni.
2020. máj. 8. 20:21
 6/7 A kérdező kommentje:
A papíron számolást úgy értettem, hogy demószámlán kívül, csak a nyers adatok alapján "kereskedtem", amit elviekben nem lehet befolyásolni, mert ezek többé-kevésbé hivatalos adatok (szintén több forrással dolgoztam ilyen esetben is).
2020. máj. 8. 20:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és a 2-5 ezer forint egy-egy opcióra vonatkozna persze.
2020. máj. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!