Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GLS háztól házig belföldi...

GLS háztól házig belföldi csomagküldés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy lehet megrendelni? A gls weboldalán sehol nem találtam ilyet, sem árkalkulátort, csak csomagpontra.

2020. máj. 9. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a szolgáltatást Jófogáson ismerem.

Nem tudtam, hogy hirdetés nélkül is meg lehet oldani. Vagy nem is lehet?

Hol hallottál róla?


Ha nem okoz gondot, töltsd fel Jófogásra a dolgot, akár névvel. Mármint a hirdetés címébe írd bele, hogy kinek szánod, hogy más ne üsse le. Pl. "varrógép Katának Győrbe".

Ő leüti, ezzel létrejön a megrendelés, a GLS meg keresni fog telefonon, időpont-egyeztetés miatt, hogy a futárjuk mikor mehet a csomagért.

Ha ezt nem akarod, és tényleg létezik a szolgáltatás náluk, akkor hívd fel őket telefonon, van ügyfélszolgálatuk.

2020. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csomagnet.hu oldalon használtam az elmúlt 2 hétben kb. 10x ezt a GLS szolgáltatást. Megadod a csomag méreteit, a te lakcímedet és a címzettét és hogy melyik nap jöhetnek érte. Eljönnek érte, és elviszik. A másik oldalon meg odaadják. Ennyi. Facsipesz egyszerűségű.
2020. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Előző lenne két kérdésem.

Ha most megrendelem hétfőn már át is veszik? Fontos lenne, hétfőig kell feladnom.

A másik meg, hogy megcímezni nekem kell, vagy azt majd a futár rakja rá?

2020. máj. 9. 14:58
 4/4 anonim válasza:
2021. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!