Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről pénzvisszaigényl...

Aliexpressről pénzvisszaigénylést csinált valaki, ha az árú megjött (egy kis csalást)?

Figyelt kérdés
Csalt már így valaki, hogy azt hazudta a küldőnek, hogy nem jött meg az árú, vagy hibás és az visszautalta a pénzt? Mennyire járható ez az út, hogy megmaradjon a pénzem?

2020. máj. 18. 10:15
 1/5 anonim válasza:
90%
Ha nem akarod már a rendelést, akkor mond vissza időben. Csalni nem igen lehet, nem is érdemes. A csomag útjának nyoma van, azt nem hiszik el, hogy elveszett szerintem.
2020. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos az ilyeneknek kedvez mint te
2020. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

"Mennyire járható ez az út, hogy megmaradjon a pénzem?"


Ne vásárolj és akkor megmarad a pénzed.


komolyan, arra akarsz megerősítést kapni tőlünk, hogy csalásban segédkezzünk.

Egyrészt a csomagnak valóban van azonosítója, tehát kiderül, ha átvetted, kis értéknél előfordulhat, hogy nem azonosítóval jön, de akkor meg 3-4 ezer ft-ért "játszod el a becsületedet"?

Másrészt ha sikerülne is megtenned egy pár alkalommal, azt azért figyelik, hogy kinek van sok ilyen és egy idő után kitiltanak a vásárlás lehetőségéből.


Szerintem inkább próbálj meg becsületesen élni, nem lopni, csalni.

Tudom, hogy nem divat manapság, de hidd el, nem éri meg az a pár száz, pár ezer ft.

2020. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nem, mert 1. nem rendelek ilyen helyről, 2. nem vagyok álnok, hazug, undorító ember.
2020. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szándékosan csináltam ilyet. Nem jött meg időre a csomag, aztán visszakértem a pénzt. Megjött a pénz, rá 2 hónapra a csomag is idetalált. De ez nem szándékos csalás volt.
2020. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!