Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpost üzleti partnerként is...

Foxpost üzleti partnerként is csak úgy lehet feladni, ha berakom a csomagot az automatába, vagy van olyan opció, hogy elviszik háztól/telephelyről?

Figyelt kérdés
Ha van napi 30 csomagom, nem fér be az automatába, akkor sem, ha egy fiókba rakhatom őket. Nincs valami olyan opciójuk, hogy elviszik háztól vagy elviszem én a telephelyükre?
2020. jún. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Legalább akkora segítség vagy, mint a fox ügyfélszolgálat. :D

Emailt írtam, bár arra nem válaszolnak napok óta, nem is szeretik, ha ott érdeklődnek, nem véletlen nem írják ki a címet.. űrlapjuk viszont nincs erre. A telefont meg nem veszik fel, illetve zenél fél órát, aztán tovább nem vártam, mert nincs időm egy órát várni rájuk. Többször próbáltam, mindig ez van. Szóval még várok a válaszukra, de addigis gondoltam valaki hátha tud segíteni és nem egy kapcsolat linket idebökni.

2020. jún. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!