Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy nincsenek zavargások...

Hogy-hogy nincsenek zavargások Magyarországon (vagy akár máshol) a koronavírus miatt ha állítólag számtalan ember egyik hónapról a másikra él könnyebb időkben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez az első ilyen kérdés itt, de azóta már eltelt 3 hónap és még mindenki elvan mint a befőtt.

Komolyan nem értem.

Az egyik politikus cikizi valamelyik tanár kockás ingét és felrobban az ország.

Most meg emberek ezrei vesztik el a megélhetésüket és mindenki némán tűri, hogy majd csak egyszer véget ér ez az állapot.

Nem mintha ezt kívánnám de én azt feltételeztem, hogy szegényebb helyeken elszaporodnak a bolti rablások, a tüntetések és az általános káosz.



2020. jún. 4. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elment a tobbseg dolgozni mashova, illetve annyian nem veszitettek el az allasukat. Az ismerosi korombol senki nem lett elkuldve, 1-2 ember van aki home officebol dolgozik ugyanugy, ugyanannyi penzert, mint azelott. Parom fizu nelkuli szabin van 2 honapja, en 2 honapja felmondtam, van egy rakas felretett penzunk, ev vegeeig boven kibirnank ugy, hogy csak itthon lazulunk.

Az ilyen vilagvegi legszegenyebb helyeken meg 1. Hozza vannak szokva, hogy nincs penz, eddig se fizettek be szamlakat, hanem tuzrakohely felett melegitettek a furdovizet, amit a kutbol szedtek. 2. Nem nagyon van arrafele olyan hely, amit ki lehetne rabolni, hacsak nem a falu vegi Marika Abc-t.

2020. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen nem tartunk még ott.
2020. jún. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Úgy hogy máshol nem csak a vírus meg a gazdaság miatt van balhé. Etnikai feszültség és a rendfenntartó szervek inkompetenciája, ez a kettő már olyan nyugaton mint a csirke és a tojás, nem tudni melyik szülte melyiket. De inkább nem folytatom mert ez nem a Politika kategória...
2020. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én és az ismerősi köröm nagyja huszonévesek vagyunk. Rengetegen most visszaköltöztek a szüleikhez, felmondták az albérletet, stb.
2020. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Még jó hogy nincs zavargás , végülis mit érnének el vele ?

Kiabálnak a vírusnak és elszalad ? Vagy osszetorik más állampolgárok autóját akkor a vírus meggondolja magát ? Vagy mi a koncepció ?

2020. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fellépnek az állam ellen hogy tegyenek valamit érdemben?


Nem a vírussal van a baj te majom hanem hogy nem történt olyan beavatkozás ami egyes külföldi államokban.

2020. jún. 5. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert a magyarok mindig is megalkuvó "csicskák" voltak.


Aki nem akar ebbe a körbe tartozni, az már régen külföldön boldogul.


A többiek meg féltik az állásukat.

Minél lentebb van a társadalmi létrán,annál jobban ragaszkodik a kevéshez,és annál jobban megalkuvóbb.

2020. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne beavatkozni ? Vagy hova, és miből ? Definiald mit szeretnél azon kívül hogy gyújtogatással egybekötött randalirozast emlitesz
2020. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs realitása a zavargásoknak. Igaz sokan elvesztették a munkájukat de szerintem nem az állam hibájából. (Mielőtt nekem esnél közlöm veled, hogy utálom a narancsot.)


Közgazdász vagyok. Az államnak nincs pénze pótolni a hiányzó béreket a munkanélkülieknek.


Mondj 10 olyan intézkedést amire van/lenne pénz és segített volna a járványügyi helyzet alatt orvosolni a problémádat!

2020. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!