Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ilyen prostinak mi értelme?

Az ilyen prostinak mi értelme?

Figyelt kérdés
Aki mond valamit de miután elmész nem az van plusz az ára is dupla annyi meg hogy ő nem ezt mondta. Az idő meg valamiért felezodik mer a pénzembol max csak felora jon ki.Nem az lenne a dolga hogy korrekt legyen és jol érezzem magam hogy esetleg visszamenjek? ennek igy mi értelme?

2020. jún. 5. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy szopni tud, de üzleti érzéke nincs.
2020. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mégis ott vagy és kell neked... akkor ki a hülyébb?
2020. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Kőműves, szobafestő, autószerelő, mindenki így csinálja. A qrva miért lenne más?
2020. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Többet az a csaj biztos nem kell szoval nem vagyok hülye bocs.
2020. jún. 5. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ezt már a kérdés kiírásakor tisztáztad mindenki felé... bocs.
2020. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Mit vársz tőlük? Buták, számolni se tudnak. Azt pláne nem fogják fel, hoyg meg kell beszélni a dolgokat, mert ahhoz is buták. 8 általánosuk nincs meg, szerintem írni-olvasni is vagy tudnak, vagy nem. Csoda, ha egyáltalán felfogják, hoyg mi az a szex vagy hogy te mit akarsz.
2020. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
62%
6-os, mégis eljársz hozzájuk. Vagy csak egy téged is nagyon pofára ejtett, és még kondig mérges vagy.
2020. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
Mindig*
2020. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

6-os képzeld el, én még egyetemre is jártam, az egyik legnehezebb matekos szakon tanultam. Eltudod te ezt képzelni?


A kérdésre válaszolva meg valószínűleg mindenkinek mást mondhat, így már azt se tudja, hogy kinek mit mondott. Egy nap érkezik vagy 30 hívás. Az se kizárt, hogy kezdő még. Legközelebb élőben is beszéld meg vele. Én élőben is újra átszoktam beszélni a dolgokat és a pénzt is előre kérem.

2020. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

"én még egyetemre is jártam, az egyik legnehezebb matekos szakon tanultam. Eltudod te ezt képzelni?"


Én el. A legnehezebb szakokra néha tök alacsony a ponthatár, lásd fizika szak. Aztán bent maradni már más kérdés. Inkább arról mesélj, hogy el is végezted-e? Ha igen, akkor nem kellene előre elkérni a pénzt random pasiktól...

2020. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!