Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőség van arra,...

Milyen lehetőség van arra, hogy bárminemu postán érkező hivatalos levél, csomag ne a lakcímemre érkezzen?

Figyelt kérdés
Meg akarom változtatni a nevem, de ez apámnak tudom hogy nem tetszene, és az a baj hogy veluk élek. Tudom hogy csúnyán fúrkálna érte. Nem mondanék semmit neki, erröl viszont tartok attól, hogy neadj Isten kapok valahonnan egy váratlan levelet, és a véletlenek összejátszanának(mert ilyenkor mindig összejön) és pont ö szedné ki a levelet, meglátná akkor háborut csinálna. Ezt elkerülvén, valami megoldást szeretnék, hogy semmiféle levelem ne érkezzen, lakcímre, de milyen lehetöségem van arra nézve, hogy máshová kapjam a nekem cimzett leveleket, anélkül hogy állandoan a postást vadásszam, hogy van e valamim.

2020. jún. 13. 15:55
1 2
 1/16 Savlekotő ***** válasza:
75%
Költözés nem opció? Nevet változtatni eleve csak 18. év betöltése után lehet ,de akkor költözhetsz is jogilag. Nem értem mi a probléma,tartson el, de a neve nem kell,levelet meg eleve nem nyitunk ki egymásét normáliséknál..
2020. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igényelsz egy postafiókot és a postafiók címre kéred a levelet/csomagot, azt meg személyesen veszed át.
2020. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
bérelhetsz postafiókot. sajnos nem olcsó. csomagot pedig eleve kérheted postán maradóra
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Postafiók,nem olcsó mulatság.
2020. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Postafiok.

Amúgy meg illő lenne neki elmondani.

2020. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
2750 a bruttó havi díj, abba ne kelljen már anyagilag belerokkanni
2020. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Savlekotö, érdekes eszmefuttatásba kezdtél,mindamellett köszönöm a válaszodat neked is. Hogy megértsd a kis-nagy bagatell problémámat, válaszolok neked. Szoval 28 éves vagyok. Nem eltart, ugyanis egy lakcimen lakunk de kulön épuletben. Mivel egy udvar igy egy kapu van, az egy kapun pedig egy postaláda. Ahova dobálja a postás mindenkinek. Tudod roma vagyok, látszik is rajtam, és a nevemen is. Konkrétan nem zavar, és több sem leszek töle ha megváltoztatom. Abban bizom hogy talán elsö hallomásra több bizalom lesz az emberekben ha egy bemutatkozás alkalával azt mondom hogy Kiss, minthogy aztmomdom hogy Kalányos. Apámat szeretem, és nem tudom-nemis akarom megtagadni, csak ő nem az fajta ember aki belátja ezeket a dolgokat, vagy legalább azt mondaná, nekem hogy fiam, nem leszel több, de ha ugy érzed menyj és csináld. Igazi régimodi cigány. Családból többen is, nagybácsi, unokatesok is változtattak-valaki már 20 éve. Bátyám kisfiával is utálkozik, mert az anyja vezeték nevét kapta. De én mindezek ellenére akkor sem szeretnék vele egy életre rosszban lenni, azért mert ö csökönyös, vagy ilyen felfogása van. És nincs belátással a gyerekének a törekvéseivel. Természetesen nem leszek több, ugyan az az ember maradok,de abban bizom hogy nem utasitanak el már telefonban a bemutatkozásom után.

Szóval mostmár érted.

És nem bontjuk ki egymás levelét, a cimzettnél ott a név, szoval nem kell ahoz felnyitni, hogy lássuk,kinek jött. A magyarázkodást részemröl befejeztem. Mindenesetre Köszönöm a te válaszodat is.

2020. jún. 13. 16:27
 8/16 Savlekotő ***** válasza:
36%
Akkor marad a Postafiók,viszont a gatyád rámegy mert eléggé drága. Nem lehetne felrakatni egy postaládát a te neveddel és megkéred a helyi fiók vezetőt hogy a te leveled egyebeidet a kézbesítő ami bele fér abba dobja,ez olcsóbb lenne mint a posta fiók fenntartása.
2020. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Savlekoto!


2750/ho. Ez draga?

2020. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 mi nem olcsó? sz@ros ~3000 ft, gondolom cigire elröppen neki 30e havonta. Az érdekes módon nem probléma.
2020. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!