Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok diákmunkás...

Mik a tapasztalatok diákmunkás interjúról? Mennyire kell kiöltözni? Ugyan itt kfc diákmunka véleményt keresek

Figyelt kérdés
Mire kell számítani egy ilyen interjúnál? A diákszöv azt mondta semmi komoly, de attól még hogy készüljek? Mit vegyek fel?

2020. jún. 15. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly, amiben alapból elmész iskolába az jó oda is.
2020. jún. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az interjú a kfc-nél annyi, hogy megkérdezik hogy tudnál jönni dolgozni, mennyit tudnál vállalni, miért szeretnél ott dolgozni, mit tudsz az étteremről de az is lehet, hogy azt mondják mesélj magadról néhány mondatban, kb ennyi. Nem kell kiöltözni, egyszerű ruhában menj.
2020. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! huhh jó akkor marad a farmer + szebb póló
2020. jún. 16. 08:21
 4/4 anonim válasza:

Én voltam mekisen, ott kikérdeztek kb. Miért akarok ott dolgozni, hova járok suliba, mik a céljaim a mekivel, pár szó a mekiről stb.

Kfc-ben annyi volt, hogy mikor tudnék kezdeni, jó-e a kasszás pozíció, és fel is vettek. De szerintem ez kfc függő, barátnőm a belvárosiban van és őt úgy kérdezték ki, mint engem a mekisen

2020. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!