Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha még nem dolgoztam nyáron...

Ha még nem dolgoztam nyáron diákmunkásként az gond?

Figyelt kérdés
19 vagyok, még nem dolgoztam eddig semelyik nyáron. Azt tudom, hogy van olyan diákmunka ahova tapasztalat kell, de a többinél lehet ez gond (mondjuk egy egyszerűbb pl: csomagolós munka esetében)?

2013. júl. 8. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Amúgy a legtöbb munka nem olyan őrdöngős. Én most 800Ft bruttó órabérért dolgozok, 18+ volt a feltétel, meg az elején kicsit bele kellett tanulni. (komolyabb munka, nem egy kukorica címerezés)
2013. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból lehet gond, hogy későbbi (amikor már a végzettség szerint keresek munkát) munkavállalásnál nem lesz elég tapasztalatom?(diákmunkával nem tudok szakmába vágó dolgot csinálni, de maga a munkatapasztalat számít-e)
2013. júl. 8. 23:48
 3/3 anonim válasza:
Nagyon sok helyre nem kérnek tapasztalatot, vagy kiírják, hogy előny a hasonló munkakörös tapasztalat, de van amikor +200 főt keresnek és akkor olyannak is van bőven esélye bekerülni, akinek nincs tapasztalata (adminisztratív melók). Gyári- betanított- munkákba/mezőgazdasági/árufeltöltői/pénztárosi(Tesco)/gyorséttermi munkákba sem feltétel a tapasztalat. Van ahol van egy betanítási nap, ahol (jobb esetben) mindent elmondanak, hogy mit, hogyan.
2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!