Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet a rendelésemmel?

Mi lehet a rendelésemmel?

Figyelt kérdés
Mèg áprilisban rendeltem egy napszemüveget az aliexpressről. Azóta semmi hír róla. Jol rendeltem meg és állítolag el indult mert amikor megrendeltem kaptam egy emailt hogy elindult de azóta semmi. Többször is rendeltem már dolgokat és azok 1 hónapon belül megjöttek. Most mi lehet ezzel?

2020. jún. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudja bárki is? Szerinted van egyetlen ember is Mo-n vagy bárhol Kínán kívül, aki tudja, hogy hol van a TE rendelésed?
2020. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, volt ilyen mással is nem kell rögtön belém kötni :)
2020. jún. 21. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában minden rendelésem 2-3 hónapra jön meg. A rekordot nem rég sikerült beállítani: február 23-án rendeltem egy csomagot, és a héten jött meg. Ez majdnem 4 hónap! És természetesen, most a pénzt sem fizetik vissza ha nem jönne meg 60/90 napig, azzal az indokkal hogy "legyen tekintettel a vírushelyzetre". Egyébként igazuk van valamilyen szinten, amiatt csúsznak most a csomagok.
2020. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam 6 hónap volt a negatív rekord. Több cuccom is késik jelenleg 😔
2020. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor várok 😞
2020. jún. 22. 10:32
 6/6 anonim válasza:
A koronavírus miatt a csomagok is késhetnek és késnek is. Nekem is volt, amire több mint 3 hónapot vártam.
2020. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!