Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért vesznek törtaranyat...

Mennyiért vesznek törtaranyat ékszerboltban?

Figyelt kérdés

Mennyiért vesznek törtaranyat ékszerboltban?


Köszönöm előre is



2020. jún. 23. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez boltonként változó, nincs törvényileg meghatározott egységár.
2020. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
8000-8600 Ft/g a 14 karátos. Napi árfolyamok vannak, de keveset ingadozik. Boltonként pár száz Ft az eltérés.
2020. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ketrina válasza:

Én ma megjártam a hadak útját! Hiába van kiírva 10ezer ft ért vesznek át tört aranyat,,nem adnak érte annyit sőt fele annyit sem!

A Ferenckörút 27 et nem ajánlom,felháborítóan keveset adnak,megtévesztenek

A Teréz körút 27 sz alatt végképp nem ajánlom,,behülyít,nettó bruttó,,,kész becsapás!

A Terézkörút 32 sz alatt végképp,,,sok oldal van a neten

Ott teljesen mást írnak,,Kalkulálhatsz is,,ha oda mész Ott már harmadát ajánlják,,elegem lett ezekből a megtévesztés,becsapásokból

Ráadásul a mérlegük jóval kevesebbet mutat!

2020. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most nálunk, közepes város, 9000 Ft. Egy párszor adtam be megunt aranyat, és simán ment, semmi trükk, vagy átverés. Abból lehet még eltérés, ha pl. köves ékszert viszel, és a kő súlyát soknak számolják, azt nem igazán tudja laikus ellenőrizni. Amit a 3-as tapasztalt, az felháborító, de ezzel is tudjuk, hová nem szabad menni.
2020. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!