Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az önkiszolgál...

Mi a véleményed az önkiszolgáló pénztárakról?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 06:40
A kérdező szavazást indított:
Azt se tudom, mik azok.
Használom, mert nincs más lehetőség (nem ül be a pénztáros a pénztárba), de nem szeretem.
Szívesen használom.
Bárcsak lenne ilyen ott is, ahol én szoktam vásárolni.
A hagyományos pénztárat választom, ha választani lehet.
78 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Én szeretem őket használni, sajnos nagyon sok analfabéta csiga tetű is... ott bénáznak tíz percet míg nagy nehezen rájönnek hogy kell a papírpénzt megetetni a géppel aztán meg nekiállnak számolgatni a kipotyogtatott visszajárót... szánalmas. Csak bankkártyás fizetésre korlátoznám a gépeket és akkor lehetne végre egy “gyorspénztár” ahol nem azzal telik az idő, hogy a nyanya csipegeti össze a tárcájából az ötveneseket...
2020. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretem. A gépekkel nem lehet veszekedni, ha hibáznak.
2020. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Amikor ezerféle kupont meg miegymást használok fizetésnél, akkor jobban szeretem a hagyományos pénztárat, mert ott kevésbé tartom fel a sort. Illetve nem szeretem, mikor valaki egy púpos bevásárlókocsit termékenként beszkennel, majd utána még 10 percig pakolássza vissza a csomagolóról a cuccokat. Annyi idő alatt rendes kasszánál is végzett volna.

Kedvencem a scan&shop a Tescóban, pikkpakk lehet fizetni.

2020. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 qkker1 ***** válasza:
48%
Rühellem, nem azért hagytam ott az élelmíszerkereskedelmet, hogy mégis én dolgozzak!
2020. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Én szeretem, hamar végzek vele, főleg ha csak 1-2 dolgot veszek. Mondjuk a Sparban azt nem szeretem, hogy ha zöldséget veszek mindent külön zacsiba kell rakni, mert súlyra érzékel a csomagoló.
2020. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Azt imádom, amikor beállok a normál kasszához, és odajön 3 eladó, hogy fáradjak az önkiszolgálóhoz, mert szerintük kevés cuccom van és ott jobb lesz nekem. Szinte mindig van valami, amit nem érzékel a szkenner vagy csak lefagy és ott várok, hogy segítsen valaki, de ők a népet terelik össze és sokszor a kiabálásra se reagálnak...

Rühellem az egészet.

2020. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
6-os vagyok. Ez nem a Spar.
2020. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ott, ahova én járok (Spar, Coop, Lidl). Van egy kisebb Spar, ahol van, de ott ritkán vásárolok, mert nem az esik útba. Ott szoktam használni, ha a sima pénztárnál sor van. Ezt meg nem nagyon szeretik, merik használni, úgyhogy általában üres, így gyorsabban végzek :)
2020. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"6-os vagyok. Ez nem a Spar."

De, a sparban is pontosan ez van...

2020. júl. 3. 10:04
 10/19 A kérdező kommentje:

"ha zöldséget veszek mindent külön zacsiba kell rakni"

Ez mindenhol így van, függetlenül attól, hogy milyen kasszánál fizetsz, nem?

2020. júl. 3. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!