Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kisvárosokban az emberek...

A kisvárosokban az emberek miért nem akarják használni, a multikban található önkiszolgáló pénztárakat?

Figyelt kérdés
Mikor egy nagyobb városban vagyok akkor van hogy az önkiszolgáló pénztárnál is sor áll úgy hogy van 16 pénztár benne. Ellenben mikor hazamegyek oda ahol felnőttem, ott mindig csak nézek, hogy senki nem áll az önkiszolgálóknál (csak 3 van), ellenben a sima pénztárakban 5-7 vásárló soronként.
2017. aug. 15. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Azt se tudják szerintem, hogy mi az.
2017. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ennek mi köze a politikához? Vagy erről is valamelyik párt tehet?
2017. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én sem szeretem. Állandóan vinnyog hogy mindjárt jön egy munkatárs aki a segítségemre siet mert valami nem oké aztán senki oda nem tolja a képét. Meg ott keresgetni a sajtos stanglit ami benne sincs, meg ilyenek. Meg ha már ott hagyok neki kannyi hasznot foglalkoztassanak is belőle embereket. Ez már csak ilyen elvi dolog.
2017. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy vagyok vele, hogy nincs kedvem 5-6 percet várni, inkább fél perccel tovább lassabban de megveszem a cuccokat az önkiszolgálóban. De a poén, hogy a kisvárosban van 3 önkiszolgáló pénztár és arra 2 ember aki ott van segíteni. Na ott sose kell várni hogy jöjjenek.
2017. aug. 15. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Kisvárosban lakom, tömött sorok vannak az önkiszolgálónál is
2017. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert mire megtalálom a kifli, paprika, stb. a képernyőn eltelik fél év...
2017. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyvárosban lakom és utálom az önkiszolgáló pénztárt, pedig általában nyitott vagyok az új dolgokra.

Egyik reggel totál álmosan bementem egy multiba, hát egy élő lélek nem volt a kasszáknál - épp akkor az önkiszolgálónál sem. Bár ismerem a működését - ha pisztoly tartanak a fejemhez, akkor még használom is :D - de nagyon-nagyon rühellem, hogy totál félálomban ott "parancsolgatott" nekem: kérjük csinálja ezt, csinálja azt, tegye fel a ...

Hát mit ne mondjak, korán reggel másra sem vágytam... Szerencsére egyszer csak feltűnt egy segítő és MEGMENEKÜLTEM! :-)


A BKK automatákat is rühellem. Jobban szeretem az élő embereket (még akkor is, ha morcos :D), akiktől lehet kérdezni, szép napot kívánni, stb.

2017. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Nézd én nagy bevásárlásnál használtam már az önkiszolgálót és csak szívtam vele főleg hogy amikor a karton ásványvizeket kellett lehúznom és kérte a gép hogy pakoljam a külön asztalra vagy mire hogy stimmeljen a termék súlya, és hiába volt ott egy pénztáros aki felügyelte meg segített volt egy aki odajött és megcsinálta hogy ne kelljen kivegyem a kosárból, de volt olyan aki tojt a fejemre. Meg ha olyan árút veszek amit le kell mérni, kiválasztani hogy mi is az, oké megtalálom de hol elfogadja hol nem.


De sokszor már annyira elegem lett hogy inkább vártam 10 percet egy kasszánál hogy majd ott lehúzza a pénztáros mint ott kínlódjak az önkiszolgáló fossal. Az a baj velük hogy teljesen rossz az egész. Ugyan akkor ha csak azért ugrok be hogy kaját vegyek melóba tehát csak pár apró dologért akkor viszont csak azt használom mert úgy gyorsabb és haladósabb az tény. Ha csak pár apróság akkor én használom nagyon szívesen, de ha tele a kosaram szinte akkor megyek rendes kasszához mert általában engedik hogy a nagyobb dolgokat bent hagyjam a karton vizet, tejet, ha egy zsákos krumplit veszek akkor a pisztollyal leolvassa a kódot és ki se kell vegyem. Én úgy vagyok vele hogy nagy bevásárlásnál rendes normál pénztár. Ha csak pár valamit veszek megyek önkiszolgálóba ha nincs ott méteres sor. Nálunk ha jól emlékszem 8-10 ilyen önkiszolgáló van. A felügyelő aki segít meg figyel közülük vannak akik csak ott állnak és nagyban tojnak az egészre, de van aki mindenben segít.

2017. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha bevinnyog a rendszer ami a Tescoban minden egyes alkalommal megtörténik akkor nem fél perccel tart tovább hanem jóval többel. Meg itt nálunk a sima pénztárnál sincs nagy sor általában. Ha csúcsforgalomban mész akkor igen, de egyébként nem gáz. Sokkal gyorsabban meg van mintha én keresgetném meg várnám hogy valaki odajöjjön a kártyával.

2017. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Kisvárosban élek: itt Tesco sincs, nemhogy önkis pénztár. :-D
2017. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!