Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyíregyháza és környékén...

Nyíregyháza és környékén diákmunka?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó munkát? Lehet akár fizikai munka is. Illetve ti hol dolgoztok/dolgoztatok? Olyan helyre szeretnék menni ahol emberszámba vesznek legalább.

Be vagyok jelentkezve ilyen szövetkezetbe, de semmi munkát nem ajánlottak egész nyáron..

(Bocsánat ha nem jó kategóriába tartozik)



2020. júl. 6. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meki?

KFC?

Ezekre a helyekre láttam hogy keresnek diákokat pár hete

2020. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mind a két helyen dolgoznak ismerőseim és nem sok pozitívumot hallottam róluk :/
2020. júl. 6. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Most akarsz dolgozni vagy nem?

Nyíregyházán nincs más

2020. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akár most is, de igazából következő hónaptól terveztem.
2020. júl. 6. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Felnőtt munka is alig van, ami van oda is protekció kell kb, erre jött most ez a korona dolog. Nehéz ezeken a gyorséttermeken kivül tényleg nincs semmi diákoknak
2020. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Mehetsz mekibe vagy idénymunkára, ennyit tud nyújtani Nyíregy, szerinted miért húz fel Pestre meg külföldre innen, aki csak tud?
2020. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy legyél valaki valakilyének a tehetségtelen, semmihez nemértő hülyegyereke.. ez esetbe rögtön lesz munkád egy kellemes, légkondis irodában. Így működik ez az urambátyám Szabolcsban.
2020. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó egy általad emlegetett protekciós hülyegyerek már itt járhatott jól lepontozott mindenkit, de legalább írt volna mégis milyen lehetőségek vannak Nyíregyen
2020. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Próbáld meg egy fagyizóban/büfében/strandon. Diákszövetkezetek is vannak.
2020. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Írtam, hogy van szerződésem diákszövetkezettel, de semmit nem mondanak plusz már mindenhol betelt minden hely.

2020. júl. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!