Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép napokat! =)) Kinek...

Szép napokat! =)) Kinek milyen publikálható tapasztalata volt/van a Hot VIP Models (hotvipmodels) online munkalehetőséggel,illetve a céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyire rugalmasak?

Én úgy informálódtam tőlük, hogy napi szintű munkavégzés (akár részmunkaidőben) elvárás. Van erről más tapasztalat (alkalmi munkaként való alkalmazás lehetősége pl.).

Mennyire korrektek az üzemeltetők, kollégák?

Mennyire megvalósítható társas együttélés során, illetve nem privát lakásban/házban lévő szálláshelyen?


Ki mennyi ideig, milyen intenzitással végezte, akinek van tapasztalata?

Várom az esetleges privát üzenetet is!


Köszönöm szépen! 🙏



2020. júl. 7. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem is régi ez a kérdés... de igaza van az utolsónak abban, hogy a téma viszont tényleg ősrégi... ezerszer volt már téma a vipmodels itt a fórumokon már sok évvel ezelőtt is. Bőven vannak vélemények és tapasztalatok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes..

2020. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

A kérdésre kb egy hónapja már rá se bagózott senki, amikor 7-es úgy érezte, le kell ide is írnia a kisregényét, amit minden hasonló kérdésnél megtesz. Majd hirtelen megjelenik még valaki, a céget dicsőíteni. És jön egy újabb személy, aki kikukáz és idelinkel egy másik kérdést, tele dicshimnuszokkal...Á, kicsit se reklámszagú :D


Megnéztem amúgy ezt a linket, és elég fura, hogy a céget magasztaló fiókok közül szinte egynek sincs értékelése. Mintha csak azért jöttek volna létre, hogy ezt a választ leírják, aztán eltűnjenek.

És persze azon túl, hogy a munka és a cég szuper, semmi konkrétum. Ha pl. rákérdezek, mégis milyen oldalon dolgoztatnak, csak néma csend és hullaszag, mint itt is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Persze megértem, kényes téma ez. Hiszen ha elárulnák, hogy olyan oldalakon "kínálnak" munkát, ahol van egy become a model gomb, még a végén rájöhetnének a becserkészni kívánt lányok, hogy nem kell semmilyen ügynökség ehhez a munkához.

Ahogy itt ki is fejtette a 15-ös válaszban a "modellügynökséget" vezető úriember, mi a legnagyobb félelme, és miért jó, ha a modell tanulatlan:


[link]


"...they still can access the site and start looking around and hopefully they won't see become a chathost lol.


Thats a fear that I have, thats killing me, because these sites dont really care if these girls leave or not...

But I guess possibly the stable paycheck and the uneducated chat host can keep you safe..."

2020. aug. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!