Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezekben az időkben melyik...

Ezekben az időkben melyik ország jobb?

Figyelt kérdés
Írország vagy Anglia? Több szempontból is ezekben a pandémiás lezárósdis gazdasági válságban melyik országba érdemesebb költözni? Melyik országban kapsz nagyobb eséllyel munkát ebben a gazdasági válságban? Ez a két ország közül melyikbe érdemesebb menni lakni?

#Anglia #költözés #Írország #gazdasági válság #koronavírus #A korivírus egy nevetséges hazugság
2020. júl. 8. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Anglia
Írország
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Pont most inkább egyikbe se. Várj egy évet, elmúlik a vírus, Brexit miatt több munkaerő kell majd. Most nagyon sokan lettek munkanélküliek és jelenleg Anglia utcáin csak minden második üzlet van nyitva.
2020. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irorszagban elek, aranyaiban kiszamithatobb es biztosabb, mint a UK. De most nem ajanlatos egy jo ideig kiutazni, mert elegge behuztak a kezifeket. Szigoritottak mindenen, PPS-t se olyan konnyu mar igenyelni, alberlet egy kesz horror.
2020. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia Tommka. Engem nagyon érdekelne az ottani élet, tudnál nekem mesélni róla, akár privátban is? (minden érdekel kivétel nélkül, jó és rossz tapasztalatok is) Köszönöm :)
2020. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2020. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!