Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptósok, ti mit tennétek az...

Kriptósok, ti mit tennétek az altokkal most?

Figyelt kérdés

A porfólióm 70%-a BTC és Ethereum, a maradék Solana, Chainlink és Avax.

Nem a bikapiac legelején szálltam be, de azért már így is profitáltam (amit ki is szedtem). A BTC-t és Eth-et bizalommal hosszabb távra tartom, viszont az altokban elvesztettem a hitem, az altszezon nem akar jönni, félek, hogy csak elporlik a pénzem egy nagyobb korrekciónál.

Ti mit tennétek velük?



máj. 15. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Tartsam, ha esik, ha szakad
Adjam el, sz*rt sem ér
Rakjam át bitcoinba és ethereumba
Adjam el most és rakjam át bitcoinba, miután nagyott esett a BTC
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A harmadikra szavaztam, de bort iszom és vizet prédikálok, mert a sajátjaimat nem adtam el. A portfólióm 10%-a van bennük, ami 40-ről ment le, anélkül, hogy bármit is csináltam volna, mert kivéreztek maguktól. Én sokkal nagyobb hulladékokba nyúltam bele, BAT, Algorand, Fantom... Ezt a 10%-ot már csak azért nem adom el, mert szinte a teljes bukót megettem és alig kapok értük valamit, másrészt felzaklatna, ha valamelyik fos mégis futna egy nagyot egyszer.

A saját portfólióját nehezen tudja racionálisan kezelni az ember. Másnak azt javasolnám, hogy adja el, mert a kis pénz is több, mint a valódi értéke ezeknek a vackoknak (nulla).

máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

😂😂😂😂😂


Összedől a bullshit hegy...

máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"a kis pénz is több, mint a valódi értéke ezeknek a vackoknak (nulla)."


A nemzeti valutáknak sincs semmi valódi értéke, csak a beléjük vetett hit.

máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

3: Na, ez a beléjük vetett hit hiányzik részemről teljesen, ellentétben a nemzeti valutákba vetett hitemmel.

A világnak az utóbbira minden kétséget kizáróan szüksége van. A bitcoinra már kevésbé, de vannak olyan tulajdonságai, ami miatt elhiszem, hogy lehet valódi használati értéke. Az Algorandról meg hasonlókról viszont már nem hiszem el mindezt.

máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem hiába mehet még nagyot a BTC, nem lesz már igazi altszezon. Az hogy épp melyik shitcoin megy nagyot az teljesen az aktuális hypre-ra épül, ami manipulált és kiszámíthatatlan. A sok youtuber meg twitter "elemző" csak abból él, hogy szakértőt játszanak és a követőiket próbálják lehúzni (lásd: befektetési tanácsadás, elemzés kurzus, kereskedő botok, szignálok stb...).


Részemről én már megmaradok a következő stratégiánál:

a hullámok ereszkedésénél fokozatosan bevásárlok BTC-ből, a hullámok emelkedésénél pedig ugyanilyen mértékben eladogatok.

máj. 16. 00:52
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Egész biztosan lesz altszezon egyszer.
máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az altokkal az a tapasztalatom (különösen a kisebbekkel), hogy elég rövid az életciklusuk. Egyszer mennek egy nagyot, aztán eltűnnek a süllyesztőbe és jön helyettük más. Persze lehet ellenpéldát hozni (pl. Solana), de viszonylag kevés ilyet látok még a nagyobbak között is. Hogy eladnám-e az attól függ, hogy mennyim lenne benne. Ha már szinte jelentéktelen összeg, akkor nem adnám el, hátha lesz még valami.
máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem régóta van waves és nodeot is üzemeltetek. Nincs bajom vele. Csak jókor kell eladni és venni, kell egy jó stratégia. Stakelek, poolokban is vagyok
máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!