Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish-en meddig lehet pénzvissz...

Wish-en meddig lehet pénzvisszatérítést kapni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egyszer egy Android töltőt EU-s csatlakozóval, de US-s csatlakozós érkezett, ezért szóltam az ügyfélszolgálatnak, és visszatérítették az árát WishCash-ben. Vettem az árán egy újabbat. Ha az se lesz jó, akkor annak is visszatérítenék az árát? És kb hányszor lehetne ezt megcsinálni? (Ez amúgy tök jó lenne, mert akkor bármit meg lehetne kapni ingyen.)

#rendelés #pénz #wish #wish pénz
2020. júl. 9. 23:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Sokszor nem lehet eljátszani, mert utána amikor rányomsz majd például egy termékre,hogy nem jött meg vagy nem jó, akkor megírják válaszként,hogy visszaéltél ezzel már és felülvizsgálatot lehet majd kérni erre.


Tudom, én is jártam így, igaz én csak tényleg ramaty termékeket kaptam. Azóta se vizsgálták felül az ügyemet, hiába kértem.

2020. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. júl. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!