Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba milyen személyes...

Önéletrajzba milyen személyes adatokat előnyös megadni? Lakcím manapság kell bele?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
+ születési dátum?
2020. júl. 10. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Teljes név:

Lakcím:

E-mail:

Telefonszám:

Állampolgárság:

Születési adatok:

2020. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állampolgárság szerintem felesleges, a szültési hely nem érdekel senkit, az időhöz meg semmi közük. A lakcímhez elég a város, Bp-en belül esetleg a kerület. Én ezeket sosem írtam be és sose kérdezték.

Persze függ munkától, pozíciótól is, de ha valamit nem írsz be és nagyon érdekli őket, vagy fontos, akkor majd megkérdezik az interjún. Ha megfelelsz nekik a tanulmányaid és tapasztalatok alapján, akkor nem az állampolgárság, lakcím, születési idő hiányán fog múlni, hogy behívnak-e interjúra.

2020. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Név, mail, telefon. Az enyémben van még egy QR code, ami a LinkedIn profilomra mutat.
2020. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Kell lakcím és születési idő is. Ne akarjátok már ennyire piszík lenni...

Ha mondjuk egy pultos nőt keresnek egy swinger bárba azért nem árt tudni, hogy 23 éves az illető vagy 63..

Kisarkitott példa de akkor is!

Ugyan ez a lakcim, előbb vesznek fel ha közel laksz, vagy épp azért ha annyira messze, hogy kérhetnek támogatást utánad.

2020. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
5ös: ez nem PCség, csak olyan munkakörben dolgozom, ahol a tudásom számít, nem a lakóhelyem vagy az életkorom. (Utóbbi amúgy LinkedInről kb 20 sec alatt kideríthető, hiszen ott van, mikor érettségiztem.)
2020. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően nem kötelező beleírni se a lakcímet, se az életkort, de én bele szoktam írni. Ha az életkor fontos nekik, akkor inkább előre derüljön ki, mint egy interjús macera után, és ha közel laksz a helyhez, az néha még előnyös is lehet.
2020. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!