Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1062 Budapest, Teréz körút...

1062 Budapest, Teréz körút 51. cím alatt futó postán lehet kivenni pénzt kincstári takarékjegyből?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és nálunk a postán ehhez külön hátra kell menni egy elzárt helyiségbe, mert nagyobb összegről van szó. Viszont nekem holnap ki kéne vennem a kincstári takarékjegyemből, fontos lenne, viszont Pesten még sosem voltam postán, de csak ott tudom megoldani. Mivel még sosem voltam ott, ezért nem tudom, hogy működik és van-e lehetőség erre. Bár elég furcsa lenne, ha nem lenne erre lehetőség, mert Budapest mégis csak Budapest. És ha vidéken meg lehet tenni, akkor nehogy már Pesten ne lehessen, de nem ismerem. Ezért kérdezem. Van lehetőség kincstári takarékjegyből kivenni 1062 Budapest, Teréz körút 51. cím alatt futó postán?

2020. júl. 13. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg ezt leírtad, háromszor rákereshettél volna a posta.hu-n erre a postára, ahol a szolgáltatásoknál szerepel a kincstári takarékjegy, tehát igen, lehet. Hacsak nem milliós nagyságrend, mert azt előre jelezni kell, de ezt valszeg tudod, vidéken is így van.
2020. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!