Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes kérdőívekkel lehet...

Internetes kérdőívekkel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és sok helyen olvastam, hogy a tudásommal hozzá tudok járulni fejlesztésekhez (megjutalmaznak kb 100-500 Ft-al)

Nyáron szoktam melózni, de pár perc az unalmas nyári időkből nem nagy veszteség. Szerintetek ezek valósak? Nyithatok magamnak Pay Pal számlát? (Szüleimnek nem akarom mondani mert “régimódiak” , gondolom értitek, hogy értem)

Ti már csináltatok hasonlót? Ha igen tudtok ajánlani oldalakat? Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. júl. 16. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Attól, hogy ezredszer kérdezitek, még ugyanúgy kamu marad.
2020. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vele pénzt keresni bár inkább 50-150 Ft az a jutalom, amit kérdőívenként kaphatsz. És nem fognak olyan mennyiségben jönni a kérdőívek, jogy hetente, vagy akár havonta kifizetést érj el, illetve nem is leszel mindegyikre alkalmas alany.

Én kb másfél évig szórakoztam vele, ezalatt a Mobrog-tól kétszer tudtam kifizettetni magam 1500Ft-tal. Ők mindig rendben megküldték, nem volt gond.

A JTN-től egyszer jött össze a kifizetés, 24 euró, őket egy kicsit noszogatni kellett emailben, és kb 2 hónap csúszással lett meg a pénz.

2020. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nagyon lassan gyűlik össze, és nem egy nagy összeg. Kis plusznak jó csak.

Nekem kb. egy év alatt gyűlt össze 10.000 Ft, amit időben, elég hamar el is küldtek utalvány formájában.

Illetve vannak olyan kérdőívek, amik után rögtön kaphatsz 3000 Ft-os utalványt, de az is egy évben egyszer fordult eddig elő velem. :D

2020. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

"Szüleimnek nem akarom mondani mert “régimódiak” , gondolom értitek, hogy értem"

Nem, nem értem. Hogy érted?

Miért nem akarod nekik elmondani? Talán mert te magad is sejted, hogy kamu az egész, és nem akarod, hogy körülröhögjenek? :D

2020. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előző vagyok. Paypal-t ingyenesen csinálhatsz bankkártya nélkül. Az általam linkelt oldal oda is fizet ki. (PayPal-ra)
2020. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd be itt a keresőbe, hogy kérdőívek, sok választ fogsz találni.
2020. aug. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sok valós oldal van amivel lehet keresni.

Az összes angol oldalon magyarul fogod kapni a kérdőíveket.


A legjobb szerintem a Surveytime mert nem kell gyűjtögetned hanem azonnal fizet ~300 Ft-ot a kitöltött kérdőívek után. [link]


Ysense-en 10 dollártól lehet kikérni: [link]


A Mobrog is megbízható, de itt ritkábban jönnek a kérdőívek. [link]


Az Attapoll app-et ajánlom még, hamar összejön az 1000 Ft amit már ki lehet kérni. [link]


Ha érdekel több hasonló lehetőség írj: workhome22@hotmail.com.

2020. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző, mennyit keresel ezekkel havonta?
2020. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elég jól keres a 7-es, de aligha a kérdőívekkel, inkább a sok szerencsétlenért járó jutalomból, aki a referral linkjein beregisztrál...
2020. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!