Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzgyűjtés kérdőívekkel?

Pénzgyűjtés kérdőívekkel?

Figyelt kérdés

Láttam ezt az oldalt facebookon hogy ajánlották egymásnak az olvasók:

[link]

Az érdekelne hogy használja-e valaki, esetleg tudtok-e más hasonlóan működő oldalt, és hogy megbízható-e?

Csak mert lakcímet is kér (az ingyenes termékminták kiszállítása miatt ha azt kérek), és azt nem adnám meg csak úgy bármilyen oldalnak.



2017. dec. 31. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy alapvetően nem létezik ingyen pénz a netről, és az sem igaz hogy napi pár kattintással te pénzt kereshetsz. Minden ilyen rendszer buktatója:

- Nem fog neked elég kérdőívet listázni, korlátozni fog, feltételekhez köti: azt hiszed hogy te most leülsz és megcsinálsz napi 100 kérdőívet mert az csak néhány kattintás, és majd ömlik a pénzt. A valóság ilyenkor az, hogy alig ad be új kérdőívet, sokat kell várni kettő között, stb...

- A befektett munka/bér aránya szánalmasan alacsony, ha összeszámolod akkor pár tíz forintos órabérrel már egész jól jársz, de ennyiért csak a hülye dolgozik még akkor is ha csak a net előtt kell napi 1 óra szabadidőt beáldozni rá és belefér a napodba.

2017. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Havonta kb. 1 kérdőívet kapsz - szinte lehetetlen vele pénzt keresni - legalábbis ezt mondta az ismerősöm, aki beregisztrált. meg igazából, aki hirdeti, az is elismerte, hogy csak kevés kérdőív jön.
2017. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom is, köszi a válaszokat! Egyszer már megjártam hasonlóval, a neobuxon gyűjtöttem hónapokig a 0,001 dollárokat, igaz közben visszaforgattam kb 2x 5$-t, de a végén meguntam, és kikértem a maradék 2$-t. Át is utalták, megkaptam az 510Ft-om :D
2017. dec. 31. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 4,3 euróm van a marketagenten.
2017. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es, és mégis mennyi idő alatt? 4-5 hónap vagy fél év alatt?
2017. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2 hónap

Persze lófäsz ez az összeg, de simán belefér az időmbe és ha majd tényleg megkapom, ha egyszer kifizettetem, akkor megérte.

2017. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez 12 kérdőívből jött össze, amiből az egyik igazából nem is kérdőív, hanem maga a regisztráció 1,5 euró.
2017. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te fizetsz 1,5 eurót a regisztrációkor?
2017. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, ennyit adnak a regért.
2018. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi a választ :-)
2018. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!